szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Charlize Mystery w Harper's Bazaar, W magazine, Vogue Italia!

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, podbija Nowy Jork! Blogerka przebywa obecnie na nowojorskim Tygodniu Mody i zachwyca zagraniczne portale prestiżowych magazynów. Jej zdjęcie pojawiło się już w Harper's Bazaar, W magazine, Vogue Italia!

Tagi: charlize mystery, charlize mystery ny fashion week, charlize mystery zagraniczne portale, karolina gliniecka

Charlize Mystery w Nowym Jorku

fot: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, najlepiej ubraną polską blogerką? Na to wygląda! Charlize podbija właśnie Nowy Jork! Przebywa tam na Tygodniu Mody i zachwyca swoimi stylizacjami. Jedna z nich znalazła się już na łamach portali internetowych najbardziej presitżowych magazynów modowych - Harper's Bazaar, W magazine, Vogue Italia!

Przeczytaj więcej o Charlize Mystery!

Stylizacja, która zachwyciła zagranicznych redaktorów mody, składała się z kurtki i czapki Aryton, spódnicy stworzonej przez mamę blogerki, biżuterii i zegarka Apart, torebki Louis Vuitton, butów Loft37 i rękawiczek H&M.

Mi strój ten, kojarzy się z carską Rosją i przepychem. Taki też był jego zamysł, stąd czapka rodem z Syberii oraz dużo złotych dodatków. Na szczęście całość nie powoduje wrażenia przesytu - napisała Charlize Mystery o swojej stylizacji.

A Wam się podoba look Charlize Mystery?

poprzedni
nastepny
Charlize Mystery w Vogue Italia!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Publikacja: 10.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...