szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ciążowa sukienka Kate Middleton pochodzi ze sklepu Asos.com

Ciążowa sukienka Kate Middleton marki Asos hitem internetu!

Księżka Cambidge, Kate Middleton pojawiła się niedawno w Nowym Jorku w granatowej, ciążowej sukience. Czujni internauci (a właściwie internautki) odkryli, że sukienkę można kupić w jednym z popularnych sklepów internetowych. I to w całkiem przystępnej cenie...

Tagi: asos, asos sukienka, kate middleton, kate middleton ciaza, kate middleton stroje ciążowe, kate middleton styl, kate middleton sukienki ciążowe, kate middleton w ciąży, kate middleton zdjęcia, nowe kolekcje 2013, sukienka asos

Ciążowa sukienka Kate Middleton mraki Asos hitem internetu!

Ciążową sukienkę Kate Middleton dostępna jest w sklepie Asos.com w dwóch kolorach: granatowym i czerwonym.

fot: Asos

Oczy całego świata są zwrócone na rosnący brzuszek księżnej Kate Middleton. Niedawno księżna odwiedziła Nowy Jork, gdzie dała się sfotografować w uroczej, granatowej sukience ciążowej. Internautkom z Twittera udało się ustalić, z jakiego sklepu pochodzi sukienka, i ile kosztuje.

Zobacz także: KSIĘŻNA KATE: Znamy datę porodu! Kiedy przyjdzie na świat królewski potomek? >>

W granatowej sukience, beżowych butach na delikatnej koturnie i fioletowym sweterku Kate Middleton wybrała się na zakupy. Paparazzi śledzili księżną, która odwiedzała sklepy z meblami do pokojów dziecięcych. Zaraz po tym, jak zdjęcia Kate pojawiły się w sieci, wnikliwe internautki ustaliły, że sukienka Kate Middleton pochodzi z ciążowej kolekcji popularnego  sklepu Asos.

Gdy tylko wpis o tym pojawił się na Twitterze tysiące kobiet odwiedziło sklep Asos.com w poszukiwaniu egzemplarza dla siebie. Na szczęście sukienka nie wyprzedała się i jeszcze dziś można ją kupić w dwóch kolorach: granatowym i czerwonym. Dodatkowo firma, widząc zainteresowanie, obniżyła cenę sukienki z 42 na 30 dolary. W przeliczeniu na polskie złotówki rabat jest dość znaczny. Cena sukienki spadła ze 135 na 96 zł. Prawda, że miło z ich strony?

Beżowe buty na delikatnej koturnie, które miała na sobie Kate Middleton zaprojektowała firma Pied a terre. Buty można kupić w stacjonarnych sklepach marki Dune lub w sklepie internetowym. Koszt butów przewyższa jednak znacznie cenę sukienki - można je kupić za 452 zł. Może dlatego nie cieszą się taką popularnością jak ciążowa sukienka.

 

Sukienka Kate Middleton

Zdjęcia: Asos

Publikacja: 12.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również