szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dlaczego Margaret kupuje ubrania w second handach?

Czy warto kupować ubrania w sklepach typu second hand? Piosenkarka i blogerka modowa Margaret nie ukrywa, że lubi wyprawy po ubrania do takich miejsc. Wiemy, dlaczego!

Tagi: margaret, Margaret stylizacja, margaret kupuje w second handach, margaret ubrania

Margaret

Margaret była gościem muzycznym imprezy Plejada TOP TEN. To, co najbardziej przykuwało wzrok w jej stylizacji, to ciekawe spodnie jeansowe z rozcięciami na nogawkach i aplikacjami w kształcie ust. Jest to projekt ulubionego projektanta Margaret - Bartka Janusza.

fot: WBF

Margaret to wokalistka, która swoją przygodę z show biznesem zaczynała od prowadzenia bloga modowego, który zyskał sporą popularność. Z czasem jej kariera muzyczna zaczęła nabierać tempa, przez co mniej czasu poświęcała na pisanie bloga. Nie oznacz to jednak, że Margaret porzuciła modę na rzeczy muzyki. Wręcz przeciwnie - piosenkarka i szafiarka w jednym stara się nadal polować na wyjątkowe ubrania, które chętnie kupuje w sklepach typu second hand.

KTÓRE GWIAZDY KUPUJĄ W SECOND HANDACH?

Jak sama przyznała, second handy lubi nie tylko za niskie i atrakcyjne ceny, ale głównie dlatego, że można w nich znaleźć prawdziwe modowe "perełki".

Obejrzyjcie nagranie z zakupów z Margaret w second handzie!

Autor: M.G.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 05.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!