szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Doda bluza. Skąd bluza Dody?

DODA w samej bluzie z wielkim kapturem. Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?

Doda przyszła w samej bluzie z wielkim kapturem na premierę gry Assassin's Creed IV Black Flag. Gwiazda nie miała na sobie żadnych spodni, legginsów czy rajstop! Do swojej bluzy dobrała jedynie botki na wysokich obcasach. Stylizacja Dody to hit czy kit?

Tagi: BLUZA DODY, Doda, DODA NA PREMIERZE GRY, DODA W SAMEJ BLUZIE, SKĄD BLUZA DODY?

DODA w samej bluzie z wielkim kapturem. Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?

fot: WBF

Doda od lat jest kojarzona z odważnymi kreacjami. Nawet ostatnio na premierze gry Assassin's Creed IV Black Flag gwiazda postanowiła zwrócić na siebie uwagę strojem! Doda miała na sobie jedynie samą bluzę z wielkim kapturem, a do tego dobrała jedynie botki na wysokich obcasach. Być może pod swoją bluzą Doda ukryła bardzo krótkie szorty, ale zupełnie nie było ich widać.

Bluza Dody miała wielki kaptur ozdobiony futrem i grafikę dolara z jej własnym wizerunkiem oraz imieniem! Można podejrzewać, że niedługo identyczna bluza pojawi się w sklepie Dody. Z kolei botki w stylu Dody możecie kupić w sklepie internetowym stylowebuty.pl za 149 złotych.

Podoba się Wam stylizacja Dody?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 25.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...