szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FASHIONELKA w sukni ślubnej Zień. Jaką suknię ślubną miała Fashionelka?

FASHIONELKA wybrała suknię ślubną od Macieja Zienia za 6 tys. złotych! Ładnie wyglądała na swoim ślubie?

Fashionelka, czyli Eliza Wydrych, wyszła za mąż! Do tej pory blogerka nie pokazała swojej ślubnej kreacji, ale my znaleźliśmy zdjęcie z jej wesela! Fashionelka wybrała suknię ślubną z kolekcji Macieja Zienia. Zobacz, jak Eliza Wydrych wyglądała na swoim ślubie!

Tagi: eliza wydrych, fashionelka, FASHIONELKA ŚLUB, FASHIONELKA W SUKNI ZIENIA, JAKĄ SUKNIĘ MIAŁA FASHIONELKA, maciej zień, ŚLUB FASHIONELKI

FASHIONELKA wybrała suknię ślubną od Macieja Zienia! Ładnie wyglądała na swoim ślubie?

fot: Fashionelka (oficjalny fanpage)

Fashionelka, czyli Eliza Wydrych, jest już po ślubie! Blogerka wyszła za mąż w sobotę, 14.09.2013. Do tej pory wszyscy jej fani mogli śledzić przygotowania Fashionelki do ślubu. Blogerka pokazywała nie tylko jakie suknie ślubne przymierza, ale także jakie wybrała buty (Christiana Louboutina), a także jak będzie wyglądała jej weselna sala czy ślubne zaproszenia.

Teraz Eliza jest już po ślubie, ale do tej pory nie zdradziła na blogu, jaką suknię w końcu wybrała! My specjalnie dla Was znaleźliśmy zdjęcie z wesela blogerki! Fotografia, na której widać ślubną kreację Elizy, znalazła się na fanpage'u Weselny Drink Bar, prowadzonym przez barmanów, którzy przygotowują drinki na weselach.

Zobacz też: FASHIONELKA w sukniach ślubnych od Paprockiego i Brzozowskiego! W której sukni Eliza Wydrych wygląda najlepiej?

Widać wyraźnie, że Fashionelka w końcu zdecydowała się na suknię z kolekcji Macieja Zienia! Kreacja kosztuje 6 tys. złotych i jest bardzo skromna, ale stylowa. Eliza Wydrych ceni sobie naturalny look, dlatego na swoim weselu nie przesadziła z makijażem czy fryzurą. Miała rozpuszczone i pofalowane włosy, a do tego jeden warkocz z przednich włosów. Eliza postawiła też na bardzo delikatny makijaż.

Zobacz też: SUKNIE ŚLUBNE ZIEŃ: Fashionelka w sukniach ślubnych od Macieja Zienia!

Podoba się Wam weselny look Fashionelki?

poprzedni
nastepny
FASHIONELKA wybrała suknię ślubną od Macieja Zienia! Ładnie wyglądała na swoim ślubie?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Fashionelka (oficjalny fanpage)

Publikacja: 23.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również