szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

FINAŁ BITWY O DOM: Małgorzata Rozenek czy Kinga Rusin? Która gwiazda wyglądała lepiej?

Finał Bitwy o dom już za nami! Wystąpiły na nim dwie gwiazdy stacji TVN - Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin. Która z nich wyglądała lepiej?

Tagi: bitwa o dom, finał bitwy o dom, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, stylizacje gwiazd

rozenek, rusin

fot: WBF

Na wielkim finale Bitwy o dom pojawiły się dwie gwiazdy, które rzekomo już od dawna ze sobą rywalizują. Mowa o Małgorzacie Rozenek i Kindze Rusin. Pewne jest, że obie gwiazdy stacji TVN chciały wypaść jak najlepiej. Której z nich się to udało?

Przeczytaj więcej o programie Bitwa o dom

Małgrzata Rozenek miała na sobie obcisłą krótką sukienkę, która podkreślała jej figurę oraz szczupłe nogi. Do swojego stroju jurorka Bitwy o dom dobrała buty na bardzo wysokich obcasach. Z kolei Kinga Rusin postawiła na nieco skromniejszy look. Wybrała białą bluzkę, której rękawy przypominały pelerynę. Do tego miała dobrane czarne spodnie z wysokim stanem i czarne buty na niewysokich obcasach.

Która z gwiazd wyglądała lepiej?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 29.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?