szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Finalistka X FACTOR w sukience projektu zwycięzcy PROJECT RUNWAY

Marta Bijan podczas finału X Factor miała na sobie kreację projektu zwycięzcy Project Runway - Kuby Jacoba Bartnika. Ładnie wyglądała?

Tagi: finał x factor, kuba jacob bartnik, marta bijan x factor, PROJECT RUNWAY, x factor

marta bijan

fot: WBF

W sobotę, 31.05.2014, odbył się finał show X Factor. Na scenie można było podziwiać m.in. Martę Bijan. W czasie jednego z występów 18-letnia wokalistka wystąpiła na scenie z brytyjskim piosenkarzem Crisem Cabem i wykonała z nim utwór Liar Liar.

Przeczytaj więcej o show X Factor

Właśnie podczas tego występu Marta Bijan miała na sobie kreację zwycięzcy Project Runway - Kuby Jacoba Bartnika. Mowa o krótkiej czarnej kreacji, która podkreślała figurę wokalistki i miała mocno zarysowane ramiona w stylu lat 80. Marta Bijan zrobiła duże wrażenie na brytyjskim wokaliście. Niestety, dziewczyna zajęła 2. miejsce, ale za to MTV wyprodukuje jej pierwszy teledysk!

Podobała się Wam kreacja Marty projektu Jacoba? Żałujecie, że to właśnie ona nie zajęła 1. miejsca?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...

Kto wystąpi w finale X Factor? Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan w finale X Factor!
Kto wystąpi w finale X Factor? ...

Fianał X Factor już za tydzień, a my znamy już skład finałowej trójki! Po odapdnięciu Kuby Jonkisza, w finale zmierzą się Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan! Poznaj szczegóły półfinałowego odcinka ...