szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Katy Perry w kreacji Valentino na Grammy Awards 2014

GRAMMY AWARDS 2014: Katy Perry w sukni Valentino. Hot or not?

Grammy Awards 2014 już za nami! Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, które zaprezentowały suknie z najnowszych kolekcji czołowych projektantów. Jedną z nich byłą Katy Perry w kreacji Valentino. Jak myślicie - suknia lepiej wygląda na Katy czy na modelce?

Tagi: GRAMMY AWARDS 2014, grammy awards katy perry, katy perry, Valentino

GRAMMY AWARDS 2014: Katy Perry w sukni Valentino. Hot or not?

Katy Perry i modelka na pokazie Valentino

fot: BULLS

Grammy Awards 2014 to przede wszystkim święto gwiazd muzyki, a jak wiadomo piosenkarki pozwalają sobie na większą ekstrawagancję niż aktorki. Często podkreślają swoją artystyczną duszę, (choćby huśtając się na wielkiej kuli). Muzykom wolno więcej, także stroje na Grammy Awards były dużo bardziej odważne i zaskakujące niż te, które oglądamy na rozdaniach nagród filmowych.

Zobacz też: SAG Awards 2014: Najpiękniejsze kreacje gwiazd. Kto zdobył nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych? >>>

Katy Perry pojawiła się na Grammy Awards w sukni z najnowszej kolekcji Valentino. Kreacja w nuty na rozdanie nagród muzycznych? Niezbyt odkrywcze. Katy Perry potraktowała temat nieco zbyt dosłownie, ale przyznajcie sami - kto poza Perry mógłby założyć tę sukienkę i wyglądać w niej tak uroczo i zabawnie?

Katy przyzwyczaiła nas już do tego, że swoje stylizacje często traktuje z poczuciem humoru i ma do siebie duży dystans. Ostatecznie - Katy wyglądała naprawdę pięknie. Kto podoba się wam bardziej w sukni Valentino - Katy Perry czy modelka na pokazie?

Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również