szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.

Tagi: impreza playboya, miłość na bogato, patrycja wojnarowska, sylwia nowak

sylwia nowak

fot: WBF

Chyba wszyscy pamiętają zeszłoroczną imprezę Playboya, podczas której największą sensacją były nagie pośladki Patrycji Wojnarowskiej. Wtedy okazało się, że początkująca celebrytka zrobiła dosłownie wszystko, żeby zaistnieć w show-biznesie. I rzeczywiście, odsłonięcie pośladków poskutkowało.


Teraz wszystko wskazuje na to, że w ślady Patrycji Wojnarowskiej postanowiła pójść Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato. Celebrytka przyszła na imprezę Playboya w bardzo wulgarnej, kiczowatej koronkowej sukience, która odsłaniała sporo ciała. Czy miała nadzieję, że teraz ona zostanie gwiazdą nr 1?

Myślicie, że Sylwii Nowak uda się podbić show-biznes w tym roku? Do tej pory była najmniej znaną gwiazdą Miłości na bogato, a jej osobę przyćmiły takie celebrytki, jak Monika Pietrasińska czy Marcela Leszczak.

Przeczytaj także: MIŁOŚĆ NA BOGATO: Karolina Gilon, Sylwia Nowak i Iza Małota o swoich rolach i planach na przyszłość - wywiad dla Glamki.pl

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 17.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również