szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazda szalała na koncercie w kreacji Ewy Szabatin! Zgadniecie kto to?

Ewa Szabatin projektuje ubrania, które cieszą się dużą popularnością wśród gwiazd - jej fanem jest między innymi Dawid Kwiatkowski. Tym razem, słynne pistolety miała na sobie jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Zgadniecie kto to? Oczywiście Doda!

Tagi: Doda, Doda koncerty, Dorota Rabczewska, ewa szabatin, ewa szabatin kolekcja

Gwiazda szalała na koncercie w kreacji Ewy Szabatin! Zgadniecie kto to?

fot: Doda Instagram

Doda wybrała stroje Ewy Szabatin na swój koncert w Świnoujściu. Artystka zamierzała rozpocząć widowisko od coveru jednego ze swoich ulubionych zespołów - Guns'n'roses. Charakterystyczne pistolety, które wykorzystuje w swoich projektach Ewa Szabatin, pasowały więc idealnie!

Sukienka w pistolety została stworzona specjalnie dla Dody, w pracowni Ewy Szabatin. Długi, dość mroczny tył świetnie pasował do rockowej oprawy koncertu. Oczywiście piosenkarka nie byłaby sobą, gdyby na scenie nie wyglądała seksownie - biały przód, ze zwróconymi ku sobie rewolwerami na dole brzucha, odsłaniał zgrabne nogi Dody.

Nam Dorota Rabczewska bardzo podoba się w tym wydaniu. Myślicie, że to początek dłuższej współpracy z Ewą Szabatin?

Zobacz też: Doda zapłaci mandat za pokazanie piersi? >>>

Zdjęcia: Doda Instagram

Publikacja: 22.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...