szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazdy są zachwycone suknią ślubną Sary Mannei

Sara Mannei niedawno została żoną Artura Boruca, a na ślubie wystąpiła w oryginalnej sukni. Celebrytka miała na sobie sweterek z dużym dekoltem na plecach, do którego dobrała warstwową spódnicę. Swoją ślubną suknią zachwyciła inne gwiazdy.

Tagi: Artur Boruc, Artur Boruc i Sary Mannei ślub, sara mannei, suknia ślubna sary mannei

sara mannei

fot: Sara Mannei Instagram

Kilka dni temu Sara Mannei Artur Boruc wzięli ślub w tajemnicy. Ceremonia odbyła się na wyspie Mykonos i została uwieczniona na Instagramie panny młodej. Oczywiście najwięcej emocji wzbudziła suknia ślubna Sary Mannei. Celebrytka wybrała nietypową kreację, która składała się z białego swetra z wielkim dekoltem na plecach oraz warstwowej, długiej spódnicy z trenem.

Suknia ślubna Sary Mannei przypomina kreację, którą założyła Olivia Palermo w dniu swojego ślubu. Jednak w tym wypadku nie ma mowy o inspiracji czy kopii, bowiem ślub obu gwiazd odbył się w tym samym dniu! Co ciekawe, obie kreacje zachwyciły inne gwiazdy. Suknię ślubną Mannei oceniły Sylwia Majdan, Natalia Siwiec, Jessica Mercedes oraz Kasia Smutniak.

Przeczytaj także: Olivia Palermo wzięła ŚLUB! Zobacz jej suknię ślubną

Sylwia Majdan: Coś pięknego! Ślicznie wyglądasz
Natalia Siwiec: Niesamowita
Kasia Smutniak: Przepięknie!!!
Jessica Mercedes: Piękna, gratulacje!

Z kolei suknię ślubną Olivii Palermo skomentowała Joanna Horodyńska. W jej wpisie można wyczuć złośliwą aluzję do Izabeli Janachowskiej, która także wyszła za mąż w tym samym dniu co Palermo oraz Mannei i miała aż 3 ślubne kreacje.

Przeczytaj także: Ślub Izabeli Janachowskiej! Ładnie wygląda celebrytka?

Można też tak. Skromnie, bez zadęcia, nadęcia i 27 sukienek na przebranie. Pięknie #stylowo #do #zapamiętania - napisała Horodyńska.

A Wy co sądzicie o sukniach ślubnych Mannei, Palermo czy Janachowskiej?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Sara Mannei Instagram

Publikacja: 02.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również