szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Krótka fryzura Honey Skarbek z festiwalu Sopot Top of the Top 2013

HONEY ma krótkie włosy! Nowa krótka fryzura jak u Rihanny!

Honorata Honey Skarbek ścięła włosy! Nowa krótka fryzura Honey była sensacją na festiwalu Sopot Top of the Top 2013. Gwiazda pojawiła się na scenie w modnej fryzurze pixie w stylu Rihanny. Jak wam się podoba nowa krótka fryzura Honey? Ładniejsza niż bob?

Tagi: Honey, honey fryzura festiwal w spocie 2013, honey krótka fryzura, honey krótkie włosy, honorata honey skarbek, krótka fryzura honey, krótkie włosy honey

HONEY ma krótkie włosy! Nowa krótka fryzura jak u Rihanny!

Honey ma krótkie włosy! Wokalistka pokazała się w nowej fryzurze na Sopot Top of the Top Festival 2013

fot: WBF

Nowa krótka fryzura Honey zaskoczyła publiczność festiwalu Sopot Top of the Top 2013. Specjalnie na występ w Operze Leśnej artystka ścięła włosy, robiąc sobie modną obecnie krótką fryzurę pixie. Najwyraźniej Honey uległa najnowszej modzie wśród gwiazd na radykalne skracanie włosów. Przypomnijmy, że ostatnio w podobnej fryzurze pokazała się m.in. Beyonce.

Zobacz także: Beyonce ma krótkie włosy! Gwiazda chwali się nową fryzurą na Instagramie>>>>

Przedtem Honey nosiła inną, równie popularną wśród celebrytek fryzurę bob. Klasyczne cięcie postanowiła jednak zamienić na bardziej zadziorny look w stylu Rihanny. Jej krótkie, wystopniowane włosy do złudzenia przypominały chłopięcą fryzurę, którą przez długi czas lansowała barbadoska gwiazda.

Czy to właśnie jej stylem zainspirowała się Honey? Tego możemy się jedynie domyślać. Tak czy inaczej zmiana wypadła bardzo korzystnie a sama wokalistka udowodniła, że nie boi się eksperymentować ze swoim image'em.

Jak wam się podoba nowa krótka fryzura Honey?

 

 

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 25.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Honey nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!
Honey nie ma miejsca na darmowe ...

Honorata Skarbek ma problem - jej ubrania nie mieszczą się w mieszkaniu! Gwiazda pożaliła się, że mieszka w ciasnej kawalerce. Na szczęście niedługo to się zmieni - Honey właśnie buduje wielki dom.

Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!

Honorata Honey Skarbek wystąpi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu zobaczymy piosenkarkę na parkiecie w tanecznym show Polsatu!

Honey pochwaliła się mamą! Podobne?
Honey pochwaliła się mamą! Podobne?

Honey pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą! Obie panie są bardzo podobne i mają niemal identyczną fryzurę. Zobacz, jak wygląda mama Honoraty Skarbek!