szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Iggy Azalea nową it girl! Zobacz jej stylizacje

Iggy Azalea została określona mianem nowej it girl przez samą Annę Wintour! Czy teraz australijska raperka podbije świat mody? Zobaczcie, czym sobie zasłużyła na ten tytuł!

Tagi: anna wintour, Iggy Azalea, it girl

Iggy Azalea nową it girl! Tak uważa Anna Wintour

fot: BULLS

Iggy Azalea to 23-letnia australijska raperka, która od początku swojej kariery wyróżnia się charakterystycznym stylem. Gwiazda ma dość odważny wizerunek i chętnie odsłania swoje bardzo kobiece i zgrabne ciało, jednocześnie sięga po klasyczne fasony i najnowsze trendy. Jej styl to prawdziwy miks. Widać wyraźnie, że Iggy Azalea czerpie inspiracje z retro looków Gwen Stefani, trendu SWAG Rity Ory czy szalonych dodatków Lady Gagi.

Wizerunek Iggy Azalea sprawia, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Jej styl zadział nawet na samą Annę Wintour, która właśnie okrzyknęła raperkę nową it girl! Co to oznacza?

Przeczytaj więcej o it girl!

Przede wszystkim teraz nazwisko Iggy Azalea będzie bardzo gorące! Raperka będzie wyznaczać trendy w modzie i możemy być pewni, że zacznie otrzymywać mnóstwo propozycji współpracy ze znanymi markami. Wystarczy sobie przypomnieć, co działo się z Miley Cyrus, którą wcześniej Anna Wintour także mianowała it girl. Miley stała się rozchwytywaną gwiazdą, a każda jej stylizacja była szeroko komentowana.

Dlaczego to właśnie Iggy Azalea została nową it girl? Tytuł ten gwiazda otrzymała za kreatywne podejście do mody, umiejętność zabawy modą i stworzenie niepowtarzalnego oraz inspirującego stylu.

Zobaczcie stylizacje Iggy Azalea. Zasłużyła na tytuł it girl?

poprzedni
nastepny
Iggy Azalea
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...