szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jessica Mercedes dostała strój od Oscara de la Renty! HIT czy KIT?

Jessica Mercedes przebywa na nowojorskim Tygodniu Mody, tak jak Charlize Mystery czy Kasia Tusk. Niedawno Jemerced pochwaliła się, że dostała strój od Oscara de la Renty z najnowszej kolekcji!

Tagi: jemerced, jessica mercedes, OSCAR DE LA RENTA

Jessica Mercedes na nowojorskim Tygodniu Mody

fot: Jessica Mercedes (oficjalny fanpage)

Jessica Mercedes właśnie przeżywa przygodę swojego życia! Od kilku tygodni blogerka jest w Nowym Jorku, gdzie teraz uczestniczy w Tygodniu Mody. Śledząc fanpage i instagram Jemerced, można zauważyć, że blogerka bywa nie tylko na pokazach mody, ale także na spotkaniach z wpływowymi ludźmi (Jessica Mercedes wzięła udział w wykładach Anny Wintour) czy też spotyka znane gwiazdy (Paris i Nicky Hilton).

Przeczytaj więcej o Jessice Mercedes!

Oprócz tego, Jessica Mercedes dostaje niesamowite prezenty. Niedawno pochwaliła się na Facebooku, że otrzymała kreację od... Oscara de la Renty!

Oscar de la Renta podesłał mi look z wybiegu wiosna/lato 2014 za 6000$, którego jeszcze nie ma w sprzedaży, żebym założyła go dziś na FW!!! AAAA - napisała Jessica Mercedes.

Blogerka pokazała zdjęcie stroju na modelce oraz na sobie. Co sądzicie o nowej kreacji Jemerced? Hit czy kit?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Jessica Mercedes (oficjalny fanpage)

Publikacja: 10.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od emo do ikony mody! Jak zmieniła się Jessica Mercedes? [WIDEO]
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od ...

Dzisiaj Jessica Mercedes Kirschner to prawdziwa celebrytka. Pojawia się na medialnych imprezach, podróżuje po świecie, a to wszystko za sprawą swojego modowego bloga, który zyskał ogromną popularność. Czy zawsze była nieskazitelną gwiazdą ...