szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

JOANNA HORODYŃSKA i Paulina Krupińska w bluzach na pokazie kolekcji butów Macieja Zienia

Joanna Horodyńska i Paulina Krupińska pojawiły się na prezentacji autorskiej kolekcji butów Macieja Zienia. Obie celebrytki tego dnia zdecydowały się na modne bluzy. Która Waszym zdaniem wypadła lepiej?

Tagi: bluza damska, joanna horodyńska, maciej zień, maciej zień bluza, paulina krupińska

JOANNA HORODYŃSKA i Paulina Krupińska w bluzach na pokazie kolekcji butów Macieja Zienia

fot: WBF

Maciej Zień dotychczas znany przede wszystkim jako projektant sukni ślubnych i kreacji wieczorowych zdecydował się poszerzyć swoją działalność. Jeden z najpopularniejszych polskich designerów zdecydował się zaprojektować swoją pierwszą kolekcję butów.

W autorskiej kolekcji Macieja Zienia pojawiły się botki, czółenka, szpilki i sandałki. Buty są niezwykle kobiece, a wyróżnia je przede wszystkim nawiązanie do klasyki, która jak wiadomo zawsze się sprawdza.

Na prezentacji nie mogło zabraknąć celebrytek, a wśród nich uwagę zwracały: Joanna Horodyńska i Paulina Krupińska. Obie Panie zdecydowały się założyć modne bluzy damskie do eleganckich dołów. Naszym zdaniem hitem jest biało-żółta bluza ze skarabeuszem.

Zobacz też MACIEJ ZIEŃ całuje przyjaciela. Zdjęciami chwali się na Instagramie >>>>

Bluza już od dawna kojarzy się nie tylko ze sportowym lookiem, ale też eleganckim stylem. A jak Wam się podoba w wydaniu celebrytek. Która z nich Waszym zdaniem prezentowała się lepiej?

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia

Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Office. Na widowni nie zabrakło gwiazd, które podzieliły się swoimi wrażeniami. Zobacz co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Macieja Zienia!

Maciej Zień zaprojektował buty dla marki Baldowski. Zobacz efekt współpracy!
Maciej Zień zaprojektował buty dla marki ...

Maciej Zień zaprojektował kolekcję butów dla marki Baldowski! Zdjęcia linii projektanta wyglądają naprawdę obiecująco - klasyczne szpilki w najmodniejszych kolorach sezonu to buty, które każda z nas chciałaby mieć w szafie. Zobacz efekt ...