szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Joanna Horodyńska ostro o Kate Rozz: Gorszego stroju dawno nie widziałam!

Joanna Horodyńska przerażona kreacją Kate Rozz! Razem z Adą Fijał, nie zostawiły na stylizacji Kate suchej nitki. Co tak bardzo nie spodobało im się w byłej żonie Piotra Adamczyka? Sprawdźcie!

Tagi: joanna horodyńska, joanna horodyńska stylizacje, kate rozz, kate rozz stylizacje

Joanna Horodyńska ostro o Kate Rozz: Gorszego stroju dawno nie widziałam!

Joanna Horodyńska w magazynie Party ocenia styl gwiazd, razem ze swoją niemniej stylową koleżanką - Adą Fijał. Tym razem najostrzej potraktowały Kate Rozz, która na jednym z pokazów pojawiła się w oryginalnej, postrzępionej sukni. Joanna Horodyńska stwierdziła wprost:

Gorszego stroju dawno nie widziałam... Mam chyba zwidy, nie mogę utrzymać równowagi i padam na twarz. - skomentowała stylizację Kate.

Myślę, że to byłby dobry strój do inscenizacji "Świtezianki" - dodała Ada Fijał.

Na szczęście Kate jest piękną, zgrabną kobietą. Oprócz jej urody niczego więcej nie odnajduję w tym zamotanym dziwolągu, syrenie z Morza Martwego, palisadzie smutnych falban obciętych nożem kuchennym. Długość? Kolor? Nie ma znaczenia. - ostro skwitowała Joanna Horodyńska.

Cóż, my też nie jesteśmy zachwycone kreacją Kate Rozz. Co prawda jest na tyle ładną kobietą, że wygląda dobrze niemal zawsze, jednak po kimś, kto przyjaźni się z samym Maciejem Zieniem, oczekujemy samych wspaniałych stylizacji!

PRZECZYTAJ TEŻ: KATE ROZZ bez makijażu. Kolejna gwiazda prezentująca się w naturalnym wydaniu!>>>

A wy zgadzacie się z komentarzami Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał?

Autor: J.M.

Publikacja: 08.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również