szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Joanna Horodyńska ostro o stylu Małgorzaty Rozenek!

Joanna Horodyńska ostro oceniła styl Małgorzaty Rozenek. Stwierdziła, że Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie potrafiła się ubrać, a sukienka jej projektu, w której zjawiła się na konferencji TVN, wygląda jak namiot na polanie!

Tagi: joanna horodyńska, Małgorzata Rozenek, party

Joanna Horodyńska ostro o stylu Małgorzaty Rozenek!

fot: WBF

Małgorzata Rozenek jest doceniana za gust i wyczucie stylu. Celebrytka jest nawet uważana przez niektórych za nową ikonę stylu! Niestety, teraz wizerunek dobrze ubranej Perfekcyjnej Pani Domu burzy Joanna Horodyńska, która wzięła pod lupę stylizację Małgorzaty Rozenek z konferencji TVN.

Przeczytaj więcej o Małgorzacie Rozenek

Wtedy celebrytka miała na sobie błękitną asymetryczną i rozkloszowaną sukienkę swojego projektu. Joannie Horodyńskiej ta kreacja nie przypadła do gustu.

Forma sukienki to nieumiejętnie rozbity namiot na polanie. Aby nie zapadł się przed północą, należało utrzymywać nogi w odpowiednim dystansie do siebie. Nigdy nie łączyć. Opadający z biustu gorset straszy na wejściu i nie wiadomo, kiedy straci nad nim kontrolę - napisała Joanna Horodyńska w Party.

Co gorsze, Joanna Horodyńska uznała, że Małgorzata Rozenek nigdy nie potrafiła się ubrać!

Małgorzacie miłość nie służy? Choć nigdy nie potrafiła się ubrać, to do tej pory chociaż nieźle wyglądały jej włosy i makijaż. A teraz to już naprawdę wygląda tak, jakby wyszła z taśmy produkcyjnej lalek Barbie - oceniła znawczyni mody.

Przeczytaj więcej o Joannie Horodyńskiej

Joanna Horodyńska ma rację? Czy Rozenek faktycznie tak źle się ubiera? Oceńcie:

poprzedni
nastepny
Rozenek 4
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 06.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również