szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

JOANNA KRUPA na planie Top Model w sukience Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem z planu do kolejnej edycji programu Top Model. Celebrytka zaprezentowała się w czerwonej sukni od Dawida Wolińskiego i złotym pióropuszu!

Tagi: dawid woliński, Joanna Krupa, top model

JOANNA KRUPA na planie Top Model w sukience Dawida Wolińskiego

fot: Instagram

Joanna Krupa jest przewodniczącą jury w programie Top Model od jego pierwszej edycji. Jesienią po rocznej przerwie na antenie TVN zobaczymy kolejny, czwarty już sezon popularnego show. Zdjęcia do programu już trwają, a jurorzy i prowadzący na portalach społecznościowych umieszczają kolejne zdjęcia z planu.

Joanna Krupa zdążyła się już pochwalić swoimi stylizacjami, które zobaczymy w Top Model 4. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje czerwona sukienka projektu Dawida Wolińskiego. Oryginalna stylizacja wzbudziła zainteresowanie internautów za sprawą złotego pióropusza na głowie celebrytki. Stylizacja została bardzo pozytywnie oceniona, a jak Wam się podoba Joanna Krupa w takim wydaniu?

Zobacz też Joanna Krupa szuka mężczyzn do TOP MODEL 4: Muszą mieć osobowość i superfigurę >>>>

Kolejna edycja programu Top Model ma szansę na jeszcze większą popularność, głównie za sprawą tego, że to również mężczyźni mają szansę zostać modelami!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: MT

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 24.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również