szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
StTYLIZAJE GWIAZD Joanna German: gwiazda serialu Anna German

Joanna Moro: styl aktorki serialu ANNA GERMAN

Joanna Moro to aktorka, którą rozsławił biograficzny serial Anna German. Jaki styl ma nowa ulubienica telewidzów? Jakie kreacje wybiera na warszawskie salony?

Tagi: aktorka anna german, anna german, anna german gdzie oglądać?, anna german ostatni odcinek, anna german tvp, joanna moro, joanna moro anna german, SERIAL ANNA GERMAN, stylizacje gwiazd

Joanna Moro: styl aktorki serialu ANNA GERMAN

Joanna Moro, aktorka znana z serialu Anna German

fot: WBF

Joanna Moro zadebiutowała w polskiej telewizji już w 1997 roku. Zagrała w dziesiątkach seriali (m.in. M jak miłość, Na dobre i na złe, Na Wspólnej, Majka), jednak widzowie pokochali ją dopiero za rolę piosenkarki Anny German. Czy ta kreacja aktorska okaże się dla Joanny Moro przełomowa? Na pewno!

28-letnia gwiazda to piękna kobieta o figurze i wzroście modelki (178 cm!). Dlatego bez obaw może nosić nawet długie plisowane spódnice, takie jak ta, którą Joanna Moro zaprezentowała podczas pokazu mody Krzysztofa Stróżyny. Mocny makijaż i zestawienie spódnicy ze skórzaną ramoneską zaowocował drapieżnym, rockowym lookiem.

Posągowa sylwetka gwiazdy serialu Anna German zdaje się być stworzona do szykownych długich sukien, elegancko odsłaniających zgrabne ramiona. Mamy jednak wrażenie, że czarnej kreacji, w której aktorka pojawiła się na rozdaniu nagród WIKTORY 2013, brakuje mocnego, modnego akcentu, dzięki któremu jej stylizacja byłaby mniej banalna.

Joanna Moro u Kuby Wojewódzkiego! >>


Joaana Moro

Na otwarciu butiku Gerard Darel Joanna Moro pojawiła się już w dużo ciekawszym zestawie. Delikatna, wielowarstwowa spódnica za kolano pięknie współgrała ze srebrnymi (i złotymi!) elementami stylizacji.

Joanna Moro

W tej dziewczęcej sukience gwiazda serialu Anna German bawiła się na imprezie Top Ten organizowanej przez portal Plejada. Jakkolwiek doceniamy ten młodzieńczy look (aktorka wygląda kwitnąco!), wielkiego skórzanego motyla chętniej zobaczyłybyśmy... odfruwającego.

Joaana Moro

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ZŁOTA KOLEKCJA vol. 2
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ...

Anna German nie daje szans gwiazdom popu w wyścigu na najlepiej sprzedające się płyty! Artystka umieszcza na liście nie tylko składanki z najlepszymi przebojami, ale także reedycje regularnych albumów. Właśnie ukazuje się ...

ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, bestsellerem!
ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, ...

Anna German, niekwestionowana gwiazda sprzed lat, przeżywa prawdziwy renesans popularności. Płyta z jej przebojami 40 Piosenek Anny German jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce, a sama zainteresowanie postacią gwiazdy przeszło najśmielsze ...

Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na której TVP zarobiła już MILION DOLARÓW!
Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na ...

Serial Anna German okazał się wielkim sukcesem telewizyjnym. Kilka milionów telewidzów co tydzień śledziło życie artyski i jej rodziny. TVP już teraz na samych wpływach z reklam przy serialu zarobiła 1 milion ...