szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Honey zaprojektowała dwie bluzy dla sklepu internetowego LOVEIT!

Justin Bieber i Honorata Honey Skarbek w tych samych bluzach!

Honorata Skarbek projektantką? Tak! Chwilowy flirt znanej wokalistki z branżą modową okazał się niebywałym sukcesem! W bluzie projektu Honey pokazał się Justin Bieber, a także jego przyjaciel Lil Za!

Tagi: Honey, honey bluza, honey bluzy, honey justin bieber, honey loveit, Honorata Skarbek, Honorata Skarbek bluza, honorata skarbek bluza justin bieber, honorata skarbek bluzy, honorata skarbek justin bieber, honorata skarbek loveit

Justin Bieber i Honorata Honey Skarbek w tych samych bluzach!

Justin Bieber w bluzie projektu Honoraty Honey Skarbek!

fot: Materiały Prasowe

Justina Biebera i Honoratę Skarbek łączy już nie tylko koncert, który popularni wokaliści zagrali w marcu 2013 w Łodzi, ale także... ten sam gust. Kanadyjczyk zaprezentował się publicznie w bluzie zaprojektowanej przez piosenkarkę dla sklepu internetowego LOVEIT.

Zabawa w projektantkę była dla Honey ciekawym doświadczeniem oraz przysługą jaką wyświadczyła swojemu przyjacielowi, prowadzącemu sklep internetowy loveitshop.pl. Nie od dzisiaj znane jest jednak uwielbienie przez wokalistkę branży modowej. Honorata Skarbek od kilku lat prowadzi jednego z najchętniej odwiedzanych blogów modowych w Polsce, a jej stylizacje są zawsze szeroko komentowane w mediach. Honey pojawiła się w bluzach swojego autorstwa w teledysku do najnowszego singla Nie Powiem Jak oraz podczas tegorocznej gali Blog Roku.

Najwyraźniej pomysły Honoraty przypadły do gustu samemu Justinowi Bieberowi. W sieci pojawiły się zdjęcia wokalisty, a także jego przyjaciela Lil Za w bluzach zaprojektowanych przez Honey. Jak na tak wspaniałe wieści zareagowała sama wokalistka?

Sklep www.loveitshop.pl to nowa marka odzieżowa mojego przyjaciela. Kiedy poprosił mnie o zaprojektowanie dwóch bluz, od razu sie zgodziłam. Nie chcieliśmy tego nagłaśniać, to miała być przyjacielska przysługa, lubię modę, wiem co może spodobać się ludziom, wiec dałam dla LOVEIT coś od siebie. Nigdy nie przypuściłabym, że właśnie te moje dwa projekty będzie chciał mieć Justin Bieber i jego przyjaciel Lil Za. Życie nie przestaje mnie zaskakiwać! - wyznała skromnie Honey.

Wkrótce wszechstronnie utalentowaną piosenkarkę usłyszymy jako gościa specjalnego Festiwalu TOP Trendy 2013 oraz podczas koncertu SuperPremiery Festiwalu w Opolu.

Honorata Skarbek: Justin Bieber w spódnicy? Dowiedz się więcej o najpopularniejszej polskiej wokalistce! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Honey nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!
Honey nie ma miejsca na darmowe ...

Honorata Skarbek ma problem - jej ubrania nie mieszczą się w mieszkaniu! Gwiazda pożaliła się, że mieszka w ciasnej kawalerce. Na szczęście niedługo to się zmieni - Honey właśnie buduje wielki dom.

Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!

Honorata Honey Skarbek wystąpi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu zobaczymy piosenkarkę na parkiecie w tanecznym show Polsatu!

Honey pochwaliła się mamą! Podobne?
Honey pochwaliła się mamą! Podobne?

Honey pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą! Obie panie są bardzo podobne i mają niemal identyczną fryzurę. Zobacz, jak wygląda mama Honoraty Skarbek!