szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KASIA TUSK jak Olivia Palermo. Kasia Tusk ma swoją modową idolkę i jest nią Olivia Palermo

KASIA TUSK jak Olivia Palermo: Córka premiera inspiruje się stylem gwiazdy

Kasia Tusk jest wzorem dla wielu polskich kobiet. Co ciekawe, ona sama także ma modową idolkę i jest nią Olivia Palermo. Zobaczcie stylizacje Kasi Tusk, które są niemal identyczne jak stylizacje znanej aktorki i modelki.

Tagi: blog kasi tusk, kasia tusk, KASIA TUSK INSPIRACJE, KASIA TUSK JAK OLIVIA PALERMO, makelifeeasier.pl, STYLIZACJE KASI TUSK

KASIA TUSK jak Olivia Palermo: Córka premiera inspiruje się stylem gwiazdy

Kasia Tusk uwielbia inspirować się stylem Olivii Palermo.

fot: www.makelifeeasier.pl

Kasia Tusk, twórczyni bloga makelifeeasier.pl, jest podziwiana przez swoje czytelniczki, które chętnie inspirują się jej stylizacjami. Co ciekawe, sama Kasia Tusk nie zawsze tworzy swoje stylizacje, kierując się zwyczajną intuicją, tylko... kopiuje znaną gwiazdę!

Mowa o Olivii Palermo, która jest modową idolką Kasi Tusk. Blogerka nigdy nie ukrywała, że uwielbia styl aktorki. W lutym 2011 roku napisała nawet specjalny post poświęcony Olivii Uwielbiam Palermo, w którym napisała:

Chciałam Wam dzisiaj pokazać parę zdjęć Olivii Palermo, która zasłynęła głównie dzięki udziałowi w The City ( polski tytuł to Światła Manhattanu). Ta świetnie ubrana dziewczyna  należy do tak zwanych „socialite” Nowego Jorku, czyli po prostu do śmietanki towarzyskiej. Ja jestem wielką fanką jej stylu i dlatego wrzucam parę jej zdjęć.

Kasia Tusk jak Olivia Palermo

Z kolei 1 kwietnia 2011 roku Kasia Tusk stworzyła identyczny zestaw, jaki już prezentowała na sobie Palermo. Dlatego podjęłam się próby skomponowania ukochanego stroju Olivii Palermo, wykorzystując tylko te rzeczy, które już mam w swojej szafie. (...) Z fryzurą nie miałam zbyt wiele problemów, mój kolor włosów (chociaż coś!:)) jest zbliżony do koloru włosów Olivii Palermo, więc wystarczyło nakręcić je na lokówkę i gotowe - napisała Kasia na blogu.

Zobacz też: KASIA TUSK w czerwonym płaszczu doceniona przez VANITY FAIR. Ubierz się jak Kasia Tusk!

Co ciekawe, obecnie Kasia Tusk wygląda jak prawdziwa kopia Olivii Palermo. Blogerka ma identyczną fryzurę, uwielbia wiązać włosy w takie same kucyki i koki. Poza tym stawia na klasyczne ubrania w stonowanych kolorach. W makijażu Kasi Tusk także widać inspirację make-upem Olivii Palermo.

Widzicie coś złego w tym, że Kasia Tusk kopiuje aktorkę? Czy może powinna odnaleźć własny styl?

poprzedni
nastepny
KASIA TUSK jak Olivia Palermo: Córka premiera inspiruje się stylem gwiazdy

Kasia Tusk chętnie inspiruje się stylem Olivii Palermo.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: www.makelifeeasier.pl

Publikacja: 30.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również