szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KASIA TUSK w VANITY FAIR w czerwonym płaszczu. Gdzie znaleźć podobne ubrania?

KASIA TUSK w czerwonym płaszczu doceniona przez VANITY FAIR. Ubierz się jak Kasia Tusk!

Ostatnio stylizacja Kasi Tusk została doceniona przez Vanity Fair. Redaktorzy internetowego wydania magazynu zachwycili się czerwonym płaszczem Kasi. Wy też możecie mieć podobny płaszcz i wyglądać równie stylowo jak Kasia! Zobaczcie, gdzie można kupić ubrania w stylu Kasi Tusk!

Tagi: kasia tusk, KASIA TUSK CZERWONY PŁASZCZ, KASIA TUSK DOCENIONA PRZEZ VANITY FAIR, KASIA TUSK VANITY FAIR, KASIA TUSK ZAUWAŻONA PRZEZ VANITY FAIR, makelifeeasier.pl, STYLIZACJA KASI TUSK VANITY FAIR, stylizacje gwiazd, VANITY FAIR

KASIA TUSK w czerwonym płaszczu doceniona przez VANITY FAIR. Ubierz się jak Kasia Tusk!

fot: fot. materiały prasowe, www.makelifeeasier.pl

Kilka dni temu internetowe wydanie magazynu Vanity Fair doceniło jedną ze stylizacji Kasi Tusk! Autorka bloga makelifeeasier.pl znalazła się na liście Najlepiej Ubranych, a redaktorzy zwrócili szczególną uwagę na jej czerwony płaszcz!

Teraz każda z Was bez problemu może ubrać się podobnie! Nie musicie kupować identycznych ubrań, by zachwycać swoimi stylizacjami.

Stylizacja Kasi Tusk

Kasia Tusk zaprezentowała tę stylizację w kwietniu tego roku we wpisie ... and I will never leave you ... my sneakers! Blogerka ma na sobie czerwony płaszcz z Zary z sezonu jesień-zima 2012/2013, który gra główną rolę. Niestety, taki model jest już niedostępny w sklepach. Kasia dobrała do płaszcza białą bluzkę i złoty gruby naszyjnik z H&M, dżinsy z Abercrombie & Fitch oraz tenisówki z Kazara.

W naszej galerii znajdziecie ubrania w stylu Kasi Tusk, które kupicie w popularnych sieciówkach!

Zobacz też: KASIA TUSK w VANITY FAIR. Stylizacja córki premiera zauważona przez Vanity Fair

poprzedni
nastepny
KASIA TUSK w czerwonym płaszczu doceniona przez VANITY FAIR. Ubierz się jak Kasia Tusk!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: www.makelifeeasier.pl fot. materiały prasowe

Publikacja: 19.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również