szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak się ubrać na wesele? Długie suknie w stylu KASI TUSK

KASIA TUSK w długiej sukni na ślubie. Ubierz się na ślub jak córka premiera

Kasia Tusk w długiej sukni na ślubie przyjaciółki zrobiła wrażenie na czytelniczkach bloga makelifeeasier.pl! Specjalnie dla was znaleźliśmy długie suknie w stylu Kasi Tusk. Ubierz się jak autorka bloga modowego Make Life Easier!

Tagi: blog kasi tusk, CÓRKA PREMIERA, JAK SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB, jak się ubrać na wesele, kasia tusk, kasia tusk blog, KASIA TUSK NA ŚLUBIE, LIPSY, makelifeeasier.pl, STROJE ŚLUBNE, SUKIENKA KASI TUSK, SUKIENKI MAKSI, ślub, ŚLUBNE STYLIZACJE, tusk, wesele

Długie sukienki na ślub. Ubierz się jak KASIA TUSK

Kasia Tusk w długiej sukni na ślubie przyjaciółki zrobiła wrażenie na czytelniczkach bloga makelifeeasier.pl! Specjalnie dla Was znaleźliśmy długie suknie w stylu Kasi Tusk.

fot: Kasia Tusk blog makelifeeasier.pl

Od kiedy Kasia Tusk założyła bloga makelifeeasier.pl, zaczęła wyznaczać trendy wśród Polek! Dlatego nic dziwnego, że gdy córka premiera zamieściła na swoim blogu zdjęcia ze ślubu przyjaciółki Zosi, to od razu wszystkie czytelniczki chciały wiedzieć, gdzie Kasia kupiła swoją długą fioletową sukienkę.

Długa sukienka na ślub

Kasia Tusk założyła na ślub długą fioletową sukienkę z asymetryczną górą i ozdobami na ramieniu oraz na wysokości talii. Kreacja Kasi miała lekko marszczoną górę oraz spory rozporek. Wiemy, że pochodzi ze sklepu Lipsy i kosztuje 130 funty.

Nie da się ukryć, że kobiety rzadko wybierają na śluby i wesela długie suknie. A przecież taka długość kreacji nie jest zarezerwowana wyłącznie dla panny młodej! Jeśli chcesz się ubrać na ślub jak Kasia Tusk, to śmiało wybierz długą sukienkę. Pamiętaj jedynie, że o ile sukienka maksi jest dozwolona na ślubie, o tyle nie może być ona w kolorze białym, ecru czy kremowym. Te barwy zostaw dla panny młodej.

Specjalnie dla was znaleźliśmy kilka przykładowych długich sukienek, które idealnie nadają się na ślub. Być może dzięki Kasi Tusk długie sukienki na ślubach staną się modne?

Zobacz też: Jaka sukienka na wesele? Modne sukienki do 100 zł! Ponad 30 propozycji

poprzedni
nastepny
Długie sukienki na ślub. Ubierz się jak KASIA TUSK

Kasia Tusk w długiej sukni na ślubie przyjaciółki.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Kasia Tusk blog makelifeeasier.pl

Publikacja: 03.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również