szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wróblewska krytykuje suknię Zielińskiej!

KATARZYNA ZIELIŃSKA: jej suknia ślubna nie podoba się Wróblewskiej

Suknia ślubna Katarzyny Zielińskiej w ogniu krytyki! Nie wszystkim podoba się kreacja, w której gwiazda pojawiła się na ślubnym kobiercu. Suknię skrytykowała m.in. Dorota Wróblewska. Co nie spodobało się ekspertce w ślubne kreacji Kasi Zielińskiej?

Tagi: katarzyna zielińska, katrarzyna zielińska suknia ślubna, suknia ślubna katarzyny zielińskiej, wróblewska krytykuje suknię Zielińskiej

KATARZYNA ZIELIŃSKA: jej suknia ślubna nie podoba się Wróblewskiej

Katarzyna Zielińska w sukni ślubnej projektu Gosi Baczyńskiej

fot: Ewa Wojciechowska

Katarzyna Zielińska krytykowana! Bardzo jej zależało, żeby wszyscy byli świadkami jej ślubu. Najpierw o wydarzeniu poinformowano media, a potem gwiazda na swoim oficjalnym profilu pokazała profesjonalne fotografie z przygotowań do ślubu. Nie wszystkim jednak suknia Zielińskiej przypadła do gustu. Dorota Wróblewska na swoim bloku skrytykowała kreację. Jej zdaniem była niestarannie uszyta i nie leżała idealnie na figurze aktorki.

Nie musi się podobać widzom, bo w tym dniu najważniejsza jest ONA. Moim zdaniem Para Młoda wyglądała uroczo. Inspiracja Audrey Hepburn była ciekawa, tylko nie wyszła autorce i krawcowej. Trudny materiał, który nie udźwignął konstrukcji. I o jedną muszkę za dużo – oceniła Wróblewska.

A jaka jest twoja opinia? Jak oceniasz wybór Zielińskiej? Jak prezentowała się w swojej ślubnej sukni?

Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Wojciechowska

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Wiemy, kogo zagra Katarzyna Zielińska w Przyjaciółkach! [WIDEO]
Wiemy, kogo zagra Katarzyna Zielińska w ...

Postać Alicji grana przez Katarzynę Zielińską sporo namiesza w gronie tytułowych „Przyjaciółek”. Ambitna, pewna siebie i bezwzględna bizneswoman za wszelką cenę będzie chciała udowodnić, że jest lepsza niż Zuza (Anita Sokołowska), i ...