szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Keira Knightley zachwyciła w dwóch kreacjach Valentino: Która piękniejsza?

Keira Knightley nie pojawia się ostatnio zbyt często na czerwonym dywanie. Ale kiedy już to robi, trudno oderwać od niej wzrok! Zobacz dwie sukienki od Valentino, które miała na sobie jednego dnia i oceń, która z nich jest piękniejsza! My nie możemy się zdecydować...

Tagi: keira knightley, keira knightley stylizacje, keira knightley valentino, kreacje gwiazd, sukienki

Keira Knightley zachwyciła w dwóch kreacjach Valentino: Która piękniejsza?

fot: BULLS

Keira Knightley to jedna z najbardziej stylowych gwiazd. Jej niewymuszona elegancja zachwyca samego Karla Lagerfelda, który obsadził ją w roli Coco Chanel, we własnym filmie o słynnej projektantce. Keira nosi ubrania wielkich domów mody z nonszalancją i wdziękiem. Która inna gwiazda zdecydowałaby się pójść do ślubu w sukni od Chanel, którą wcześniej miała na premierze, zamiast welona założyć wianek, a makijaż oczu zasłonić klasycznymi Ray Banami? Tylko Keira Knightley potrafi tak się ubrać i wciąż zachwycać! (Zobacz:KEIRA KNIGHTLEY na premierze w ślubnej sukience. Stylizacja aktorki to HIT czy KIT?>>> )

Teraz, Keira zdecydowała się na dwie kreacje od Valentino, którego jest wielką fanką. Najpierw, wychodząc z hotelu z mężem, pokazała się w białej, koronkowej kreacji z kolekcji jesień/zima 2015. Delikatna suknia zestawiona ze srebrnymi czółenkami idealnie podkreśliła szlachetną urodę gwiazdy.

Wieczorem, podczas nowojorskiej premiery filmu Begin Again, Knightley wystąpiła w granatowej sukni ozdobionej rysunkami ptaków. Nie wiemy, która kreacja podoba nam się bardziej, ale nie możemy doczekać się kolejnych stylizacji Keiry!

A Wy - który look wolicie?

Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również