szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kendall Jenner debiutuje w Cannes! Co siostra Kim Kardashian robi na festiwalu?

Kendall Jenner jest ostatnio na każdej ważnej imprezie. Teraz wpadła do Cannes na rozpoczynający się właśnie festiwal filmowy. Zobaczcie jak prezentowała się na czerwonym dywanie młodsza siostra Kim Kardashian.

Tagi: cannes 2014, chanel, festiwal w cannes 2014, kendall jenner, kim kardashian

kendall jenner

fot: BULLS

Kim Kardashian przyzwyczaiła nas już do bywania na wszystkich najważniejszych imprezach tego świata. A nawet gdy jej gdzieś zabraknie, ma już swojego zastępcę. Kendall Jenner, przyrodnia siostra Kim, robi ostatnio zawrotną karierę w show-biznesie. Była odkryciem nowojorskiego tygodnia mody (modelka na pokazie Marca Jacobsa), pojawia się na najważniejszych imprezach muzycznych i filmowych, a teraz przyjechała na rozpoczynający się właśnie festiwal w Cannes. Czyżby był to sygnał, że gwiazdka zamierza związać swoją przyszłość z wielkim kinem?

Czytaj więc o festiwalu Cannes 2014>>>

Póki co Kendall pełni rolę ładnej ozdoby tego typu imprez, podobnie jak jej starsza siostra. Jednak dobrze nam się patrzy na takie lans amerykańskiej celebrytki, bo trzeba przyznać, że robi to z niezwykłą klasą.

W Cannes 19-letnia modelka pojawiła się na premierze filmu Grace. Księżna Monako z Nicole Kidman w roli głównej. Jednak na czerwonym dywanie w niczym nie przypominała dziewczyny z kalifornijskich imprez, jak prezentuje się za oceanem. Tego wieczora Kendall miała na sobie czarno-białą sukienkę z kolekcji Chanel Resort 2014, do której dobrała drobną torebkę Chanel oraz klasyczne sandałki na szpilce marki Stuart Weitzman.

Musimy przyznać, że debiut Kendall Jenner na Festiwalu w Cannes wypadła na piątkę z plusem! Zobaczcie jak 19-letnia siostra Kim Kardashian prezentowała się na czerwonym dywanie.

Ma szansę zostać nową ikona mody młodego pokolenia?

Czytaj więcej o Kendall Jenner>>>

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również