szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Mrs Carter Show, czyli Beyonce Knowles w Polsce!

KONCERT BEYONCE W POLSCE: w jakich kreacjach wystąpi gwiazda?

Koncert Beyonce w Polsce zbliża się wielkimi krokami i wzbudza coraz silniejsze emocje! W jakich kreacjach scenicznych zaśpiewa Beyonce? Stroje którego projektanta wybierze? Zobacz naszą galerię!

Tagi: BEYONCE, beyonce knowles, beyonce koncertowe kreacje, beyonce koncerty, beyonce stadion narodowy, beyonce w polsce, beyonce warszawa, koncert beyonce, koncert beyonce bilety, koncert beyonce w polsce, mrs carter show

KONCERT BEYONCE W POLSCE: w jakich kreacjach wystąpi gwiazda?

Emilio Pucci dla Beyonce

fot: Materiały Prasowe

Koncert Beyonce w Polsce to muzyczne wydarzenie roku. Czym zaskoczy nas gwiazda, której występy to zawsze niezapomniane show? Wiemy czego możemy oczekiwać od Beyonce repertuarowo, ale ciągle intrygują nas sceniczne kreacje, które zaprezentuje.

Swoj serbski koncert, inicjujący Mrs.Carter Show, gwiazda rozpoczęła w złotym, zdobionym cekinami body. Modowy skandal wywołał nadrukowany na stroju... biust. Autorem tej dyskusyjnej kreacji jest Peter Dundas, dyrektor kreatywny włoskiej marki Nino Pucci. Projektant stworzył dla Beyonce aż cztery z dziewięciu ubrań scenicznych, w których wokalistka występuje podczas swojej światowej trasy koncertowej.

Zobacz kontrowersyjną kreację Beyonce!
Projektowanie kostiumów dla Beyonce sprawia, że chce się biec do domu i szkicować. Jest jedną z najlepszych gwiazd do współpracy. Wie czego chce i co jest dla niej dobre, ale z szacunkiem podchodzi do kreatywnej pracy i nowych pomysłów. Myślę, że wyglądała niesamowicie w tych strojach, ale tak naprawdę trudno jest z nią coś zepsuć. Jest jedną z tych dziewczyn, które bez makijażu wyglądają nawet piękniej – powiedział Peter Dundas brytyjskiej edycji magazynu Vogue.

Innym sławnym nazwiskiem na liście projektantów tworzących stroje na Mrs. Carter Show są bracia Caten z Dsquered2, którzy ubierali m.in. Madonnę podczas jej trasy koncertowej  Drowned World Tour 2001.

Naśladuj styl Beyonce! >>

Koncert Beyonce w Polsce: bilety! >>

Przed koncertem Beyonce w Warszawie przeczytaj biografię gwiazdy! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 20.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.