szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Rihanny w Gdyni 7 lipca 2013

KONCERT RIHANNY W POLSCE. Stylizacje Rihanny z trasy Diamond World Tour

Koncert Rihanny w Polsce to okazja, by na żywo posłuchać największych hitów wokalistki, a także z bliska podziwiać jej niezwykły styl, naśladowany przez dziewczyny na całym świecie. Jakie koncertowe stylizacje najprawdopodobniej zaprezentuje Rihanna podczas koncertu w Gdyni?

Tagi: koncert rihanny w gdyni, koncert rihanny w polsce, rihanna, rihanna babie doły, rihanna koncert 7 lipca, rihanna koncert 7.07, rihanna koncert w gdyni, rihanna koncert w Polsce, rihanna opener, rihanna styl, rihanna stylizacje

KONCERT RIHANNY W POLSCE. Stylizacje Rihanny z trasy Diamond World Tour

Rihanna: koncertowe stylizacje z trasy Diamond World Tour

Sukienkę Rihanny zaprojektował Adam Selman

fot: BULLS

Rihanna w trakcie trasy koncertowej Diamond World Tour, pojawia się na scenie w kilku stylizacjach, które mają urozmaicić jej muzyczne show. Kreacje wokalistki stworzyli oczywiście najwybitniejsi projektanci mody. Czego zatem mogą oczekiwać fashionistki oglądające koncert Rihanny w Gdyni?

Outfit, w którym Rihanna rozpoczyna show, zaprojektowany został przez Riccardo Tisci, dyrektora kreatywnego domu mody Givenchy. To nieprawdopodobny miks miejskiego stylu z modą haute couture. Rihanna w Givenchy podczas trasy koncertowej Diamond World Tour>> Z czasem Tisci dodał do koncertowej kolekcji Rihanny czarną pelerynę do ziemi, drukowaną parkę, a także sukienkę w kolorze neonowego różu z holograficznymi motywami.

Koncert Rihanny: video najlepszych występów Barbadoski>>

Raf Simons, czyli główny projektant domu mody Christian Dior, stworzył dla Rihanny przejrzystą czarną sukienkę, do której gwiazda zakłada wysokie białe buty Christiana Louboutina wykonane ze skóry pytona. Autorami innych koncertowych stylizacji Rihanny są także jej osobisty projektant kostiumów Adam Selman (czerwona suknia, komplet stanik i top w kolorach: czerowny, żółty i biały, hologramiczna sukienka z motywem dolara) oraz Alber Elbaz (kombinezon uszyty z mieniącego się materiału).

Rihanna nosi polską markę. Sprawdź jaką!>>

poprzedni
nastepny
KONCERT RIHANNY W POLSCE. Stylizacje Rihanny z trasy Diamond World Tour

Rihanna: koncertowe stylizacje z trasy Diamond World Tour

Sukienkę Rihanny zaprojektował Adam Selman

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również