szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Księżna Kate w białej sukience: Spodoba się Królowej Elżbiecie?

Księżna Kate podpadła Królowej Elżbiecie, która nie jest zachwycona, że Middleton chętnie odsłania nogi. Tym razem, księżna pokazała się w białej sukience przed kolano. Podoba się Wam Księżna Kate w takim wydaniu?

Tagi: kate middleton, książe william, księżna kate, księżna kate stylizacje

Księżna Kate w białej sukience: Spodoba się Królowej Elżbiecie?

fot: BULLS

Księżna Kate przyzwyczaiła nas już do świetnych stylizacji, które choć nieco monotonne, doskonale wpisują się w dworską etykietę i styl monarchii. Podczas swojej kolejnej oficjalnej wizyty, pokazała się w pięknej białej sukience z czarnym paskiem. Księżna wyglądała bardzo wiosennie i świeżo - te kolory oraz krój wydają się być dla niej idealne!

Po wizycie Księżnej Kate i Williama w Australii, pojawiły się plotki, że Królowa Elżbieta nie była do końca zadowolona z garderoby Middleton. Kate chętnie eksponuje swoje zgrabne nogi, a silny wiatr nie raz doprowadzał do sytuacji, w których księżna pokazywała zdecydowanie więcej niż zamierzała.

Zobacz też: Ubrania, fryzury, zachowanie. Księżna Kate idzie w ślady Diany? >>>

Podoba się Wam ta stylizacja Kate Middleton czy wolałybyście zobaczyć ją w czymś odważniejszym?

Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...