szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Laura Whitmore w sukience La Mania

Laura Whitmore w sukience LA MANIA! Kolejny sukces marki Joanny Przetakiewicz

Prezenterka MTV Europe włożyła na galę The National Television Awards sukienkę marki La Mania! Kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji wiosna lato 2014. Zobaczcie, jak gwiazda prezentowała się w sukience polskiej marki.

Tagi: la mania, laura whitmore la mania, laura whitmore w sukience la mania

Laura Whitmore w sukience LA MANIA!  Kolejny sukces marki Joanny Przetakiewicz

Laura Whitmore w sukience La Mania z kolekcji wiosna lato 2014

fot: BULLS

Kreacje marki La Mania stają się coraz bardziej znane w świecie. Kilka razy sukienki polskiej marki miały na sobie zagraniczne gwiazdy. Popularności przybywa także samej dyrektor kreatywnej, Joannie Przetakiewicz, która bryluje na salonach wśród znanych osobistości świata mody.

Zobacz także: Marka La Mania wyróżniona przez włoskie Vanity Fair!>>>

Teraz Joanna Przetakiewicz ma jeszcze jeden powód do dumy. Na gali The National Television Awards w Arenie O2 w Londynie w sukience marki La Mania pojawiła się znana prezenterka MTV Europe Laura Whitmore. Gwiazda wybrała na ten wieczór kreację z nowej kolekcji La Manii wiosna lato 2014 - czarno-białą suknię z trenem i geometryczna górą. Fantastyczna kreacja wzbudziła wiele pozytywnych komentarzy.

To kolejny sukces polskiej marki za granicą! Miejmy nadzieję, że za przykładem gwiazdy MTV pójdą kolejne zagraniczne gwiazdy.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pokaz kolekcji LA MANIA na sezon wiosna lato 2014: stylizacje gwiazd!
Pokaz kolekcji LA MANIA na sezon ...

Ach, co to był za pokaz! Joanna Przetakiewicz zaprezentowała kolekcję domu mody La Mania na sezon wiosna lato 2014 w pięknych wnętrzach Teatru Wielkiego w Warszawie. Zaproszone gwiazdy i innych gości obowiązywał ...

La Mania na sezon jesień zima 2013. Zobacz lookbook kolekcji!
La Mania na sezon jesień zima ...

Kolekcja La Mania na sezon jesień zima 2013 to propozycje, za które kochamy luksusową markę, ale także zupełnie nowe pomysły. Zobacz bogaty lookbook domu mody Joanny Przetakiewicz!

KONCERT BEYONCE W POLSCE: La Mania projektuje dla Beyonce!
KONCERT BEYONCE W POLSCE: La Mania ...

Koncert Beyonce w Warszawie oczekiwany jest nie tylko przez fanów jej muzyki, ale także wielbicieli jej stylu. Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna marki La Mania, przygotowała dla wokalistki wyjątkowy prezent... Czy będzie miała ...