szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Maffashion i Szulim na pokazie Joanny Klimas. Która wyglądała lepiej?

Na piątkowym pokazie LOGO GAME Joanny Klimas pojawiła się cała plejada najbardziej znaczących gwiazd polskiego showbiznesu. Oczywiście nie mogło zabraknąć wśród nich stylowej dziennikarki, Agnieszki Szulim i najbardziej popularnej blogerki, czyli Maffashion. Zobacz jak wyglądały Agnieszka Szulim i Maffashion na pokazie Joanny Klimas! Która z nich wybrała lepszą stylizację?

Tagi: agnieszka szulim, joanna klimas, julia kuczyńska, maffashion

Maffashion i Szulim na pokazie Joanny Klimas. Która wyglądała lepiej?

Joanna Klimas wybrała nietypową formę prezentacji swojej kolekcji LOGO GAME. Zamiast tradycyjnego wybiegu i dużej imprezy, Klimas zdecydowała się pokazać swoją linię na wiosnę lato 2014 w butiku przy ulicy Nowolipki 2.

Pokaz zgromadził niemal całą śmietankę polskiego showbiznesu, a stroje modelek podziwiały m.in. Agnieszka Szulim i Maffashion. Obie wyglądały zachwycająco i skupiły na sobie uwagę fotoreporterów!

Agnieszka Szulim wybrała na ten wieczór srebrne spodnie i szary t-shirt, do którego dobrała oryginalny naszyjnik z piór. To świetna stylizacja, zarazem swobodna i elegancka, która doskonale wpisała się w charakter wieczoru.

Przeczytaj więcej o Joannie Klimas >>>

Co miała na sobie Maffashion? Jasnoróżowa spódniczka i żakiet oversize w tym samym kolorze oraz t-shirt w literki, z kolekcji LOGO GAME Joanny Klimas to kolejny dowód na to, że Julia Kuczyńska doskonale zna się na modzie i świetnie wyczuwa trendy. Blogerka przyszła w swojej słynnej już peruce stworzonej przez Kajetana Górę.

Która z gwiazd wyglądała waszym zdaniem lepiej?

poprzedni
nastepny
Maffashion
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 07.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Plejada gwiazd na pokazie Logo Game Joanny Klimas
Plejada gwiazd na pokazie Logo Game ...

Joanna Klimas zdecydowała się zaprezentować swoją najnowszą kolekcję w nietypowy sposób. Na pokazie nie zabrakło największych gwiazd polskiego świata mody i showbiznesu. Zobacz naszą relację i stylizacje najlepiej ubranych gwiazd!

Pokaz kolekcji Joanny Klimas CONTRADICTIONS jesień zima 2013/2014
Pokaz kolekcji Joanny Klimas CONTRADICTIONS jesień ...

Joanna Klimas zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję "Contraditions" jesień zima 2013/2014. Na wybiegu pojawiły się codzienne i wieczorowe kreacje, których wyróżnikiem były oryginalne połączenia tkanin i elementów. Projektantka proponuje niestandardowe zestawienia cekinów ...