szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rudowłosa Magda Frąckowiak w kampanii Purple Fashion

MAGDA FRĄCKOWIAK zmieniła kolor włosów! Modelka w najnowszej kampanii Purple Fashion

Rudowłosa Magda Frąckowiak pojawiła się w najnowszym edytorialu magazynu Purple Fashion. Magdalena Frąckowiak zmieniła kolor włosów specjalnie na potrzeby sesji. Jak wygląda rudowłosa Magda Frąckowiak?

Tagi: magda frąckowiak, magda frąckowiak purple fashion, magda frąckowiak ruda, magda frąckowiak wymiary

Magda Frąckowiak w sesji Purple Fashion

Rudowłosa Magda Frąckowiak w sesji Purple Fashion fot. Kacper Kasprzyk

fot: EB

Dekadencki edytorial Magdy Frąckowiak dla magazynu Purple Fashion. Magdalena Frąckowiak pojawiła się na planie w rudej peruce oraz genialnych stylizacjach od Armaniego, Miu Miu czy Givenchy. Mieliśmy niemały problem z rozpoznaniem naszej topmodelki. Sesja pt. Woodcutters jest daleka od banalnej prezentacji sezonowych trendów. Edytorial Kacpra Kasprzyka ma niezwykle wymowny i artystyczny charakter. Akcja odbywa się w starej pracowni malarskiej, gdzie Magda w roli muzy artysty, pozuje do zdjęć.

Fenomenalna sesja! Jak widać Frąckowiak świetnie się sprawdza nie tylko w komercyjnych zleceniach dla Victoria's Secret czy Chanel, ale także potrafi eksperymentować ze swoją urodą, wcielając się w nietypowe dla siebie role. Brawo!

Rudowłosa Magda Frąckowiak w sesji Purple Fashion fot. Kacper Kasprzyk

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 02.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski aniołek Victoria's Secret? [Biografia modelki]
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski ...

Magda Frąckowiak - 180 cm piękności, wdzięku i słowiańskiej urody. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek na zagranicznych wybiegach. Na swoim koncie ma kampanie dla Chanel, Valentino, udział w pokazach Victoria's Secret oraz ...