szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA i jej buty PRADA. Kożuchowska zachwyciła stylizacją na konferencji serialu. I te buty!

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA w butach PRADY! Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?

Małgorzata Kożuchowska zjawiła się na konferencji prasowej serialu Rodzinka.pl i zachwyciła swoją stylizacją! Aktorka wybrała supermodne połączenia kolorów i... oryginalne buty, których nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga!

Tagi: BUTY PRADA, Małgorzata Kożuchowska, MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA BUTY, MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA SPÓDNICA, rodzinka.pl

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA w butach PRADY! Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?

fot: WBF

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd. Aktorka zawsze dobiera odpowiednie stylizacje do swojej figury i okazji. Czasem potrafi też zaskoczyć!

Zobacz też: Znamy szczegóły gali VIVA! NAJPIĘKNIEJSI 2013. Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek laureatami na najpiękniejszych 2013!

Tak było podczas konferencji prasowej serialu Rodzinka.pl. Aktorka wybrała stylizację w modnych kolorach i pokazała, że zna się na trendach! Miała na sobie beżową kurtkę typu bomber, różową spódnicę za kolana, a także neonowy naszyjnik.

Jednak największą sensację wzbudziły jej buty! Małgorzata Kożuchowska wybrała buty domu mody Prada z kolekcji z 2012 roku. Buty zostały stworzone z inspiracji samochodami z lat 50! Trzeba przyznać, że to szalenie oryginalny model i zapewne nawet Lady Gaga nie powstydziłaby się takich butów.

Podobają się Wam?

poprzedni
nastepny
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA w butach PRADY! Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również