szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAŁGORZATA SOCHA pierwszy raz po porodzie. Zachwyciła szczupłą figurą

MAŁGORZATA SOCHA po ciąży na salonach. Stylizacja aktorki to HIT czy KIT?

Małgorzata Socha pojawiła się po raz pierwszy na salonach od czasu urodzenia córeczki! Gwiazda już zachwycała swoją szczupłą figurą. Małgorzata Socha miała na sobie małą czarną i czarny płaszczyk. Jej stylizacja to hit czy kit?

Tagi: Małgorzata Socha, MAŁGORZATA SOCHA PO CIĄŻY, MAŁGORZATA SOCHA TOUS, MAŁGORZATA SOCHA URODZIŁA

MAŁGORZATA SOCHA po ciąży na salonach. Stylizacja aktorki to HIT czy KIT?

fot: WBF

Małgorzata Socha wróciła na salony po ciąży! Aktorka pierwszy raz po porodzie pojawiła się na otwarciu salonu Tous w jednej z warszawskich galerii handlowych. Aktorka jest ambasadorką marki, więc nie mogło jej zabraknąć na otwarciu.

Stylizacja Małgorzaty Sochy

Gwiazda zachwycała swoim wyglądem i szczupłą figurą, po której nie ma już śladu ciąży. Małgorzata Socha miała na sobie czarną sukienkę za kolana, do której dobrała czarny płaszczyk i czarne czółenka z paskami wokół kostek. Do tego dobrała złoty naszyjnik i białą torbę.

Warto zauważyć, że nie każda kobieta może sobie pozwolić na takie buty, jak Małgosia. W końcu nic tak nie skraca nóg jak paski wokół kostek. Jednak jak widać, Małgorzata Socha nie musi się martwić o takie szczegóły, bo żadne paski jej nie zaszkodziły. Uwagę zwracał też płaszcz Małgorzaty, który wpisuje się w najważniejsze trendy - ma męski, oversize'owy fason oraz duże kieszenie.

Cała stylizacja aktorki była dopracowana w najmniejszych szczegółach, łącznie z makijażem i paznokciami w klasycznej czerwieni.

A Wam się podoba stylizacja aktorki? A może uważacie, że powinna postawić na bardziej kolorowy look?

Zobacz także: MAŁGORZATA SOCHA URODZIŁA. Zobacz stylizacje ciężarnej Sochy!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 03.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również