szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Margaret lansuje modę na białe kozaki? Hit czy kit?

Margaret zaskoczyła wszystkich na festiwalu Top Trendy 2014. Gwiazda postawiła na odważne obuwie - białe kozaki. Lansuje modę na najbardziej obciachowe buty?

Tagi: bartek janusz, białe kozaki, margaret, stylizacje gwiazd, top trendy

margaret

fot: WBF

Margaret należy do wąskiego grona gwiazd, które chętnie bawią się modą. Wokalistka nigdy nie obawiała się śmiałych i kontrowersyjnych rozwiązań, na które nie odważyłoby się wiele kobiet. Miks kolorów, fasonów czy materiałów jej ubrań zawsze przyciągają uwagę, więc nie inaczej było podczas jej występów na festiwalu Top Trendy 2014.

Przeczytaj więcej o Margaret

Gwiazda oczywiście stawiała na kreacje swojego ulubionego projektanta - Bartka Janusza. Drugiego dnia festiwalu Top Trendy miała na sobie krótką mini z charakterystycznymi niebieskimi kuleczkami. Jednak największą uwagę zwróciły jej buty - białe kozaki!

Nie da się ukryć, że białe kozaczki są uważane za najbardziej obciachowe i tandetne buty. Czyżby Margaret chciała je odczarować i dać im nowe życie? A może to tylko sceniczna stylizacja, której nie powinniśmy brać na serio? Jak myślicie?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!