szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Margaret zaprojektowała sukienkę! Zobacz wyjątkową kreację z papieru

Margaret zajęła się projektowaniem! Gwiazda stworzyła wyjątkowo oryginalną kreację z papieru! Sukienka Margaret to hit czy kit? Oceńcie!

Tagi: margaret, Margaret zaprojektowała sukienkę, sukienka margaret

sukienka Margaret

fot: Instagram Margaret

Margaret jest nie tylko wokalistką, która jako pierwsza odnosi ogromne sukcesy poza granicami Polski, ale także uznaną blogerką! Gwiazda zna się na modzie i zawsze zaskakuje swoimi stylizacjami. Nawet sama Joanna Horodyńska przyznała ostatnio, że Margaret jest jej idolką!

Przeczytaj więcej o Margaret!

Można było podejrzewać, że niedługo Margaret zajmie się projektowaniem ubrań. I stało się! Gwiazda zaprezentowała na Instagramie kreację swojego projektu - białą sukienkę o oryginalnym fasonie. Wrażenie dodatkowo budzi fakt, że sukienka Margaret została stworzona z papieru!

Co sądzicie o kreacji Margaret? Uważacie, że powinna zająć się projektowaniem i stworzyć kolekcję dla zwykłych śmiertelników?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram Margaret

Publikacja: 21.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!