szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MILA KUNIS chce być pełnoetatową mamą. Aktorstwo jest jedynie hobby!

Mila Kunis została gwiazdą W Magazine. Aktorka zdecydowała się opowiedzieć o nowej, życiowej roli do której się przygotowuje. Chodzi oczywiście o macierzyństwo, które jest w tej chwili dla gwiazdy najważniejsze. Sprawdźcie jak Mila Kunis podsumowała swoją dotychczasową karierę aktorską!

Tagi: mila kunis, MILA KUNIS aktorstwo, MILA KUNIS ciąża

MILA KUNIS chce być pełnoetatową mamą. Aktorstwo jest jedynie hobby!

fot: mat. prasowe

Mila Kunis jest jedną z popularniejszych aktorek Hollywood, co więcej kilkakrotnie zdobywała tytuły najseksowniejszej kobiety świata. Aktualnie aktorka jest w 7. miesiącu ciąży i zdecydowała się udzielić obszernego wywiadu dla W Magazine. O ile o swoim związku z Ashtonem Kutcherem gwiazda opowiada niewiele, o tyle macierzyństwo stało się tematem numer jeden zarówno w jej życiu, jak i w wywiadzie.

Sama aktorka o swoim zawodzie mówi bez ogródek: Nie jem i nie oddycham aktorstwem. Nigdy nie chciałam być osobą, która myśli jedynie o biznesie. Dla mnie ta praca zawsze była hobby, które zamieniło się w pracę. Nie mogę się doczekać bycia pełnoetatową mamą.

Zobacz też Mila Kunis jest w ciąży! Aktorka urodzi swoje pierwsze dziecko >>>>>

To nie pierwsza gwiazda, która jest w stanie karierę odsunąć na drugi plan. Do tego grona należy również Gwen Stefani czy Jessica Alba.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 21.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MILA KUNIS kończy 30 lat! Najlepsze stylizacje gwiazdy
MILA KUNIS kończy 30 lat! Najlepsze ...

Piękna Mila Kunis, która zasłynęła dzięki serialowi Różowe lata 70., kończy w środę, 14.08.2013, 30 lat! Zobacz, jak się zmieniała przez lata swojej kariery. Czego życzysz gwieździe z okazji jej ...