szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MILEY CYRUS została najlepiej i najgorzej ubraną gwiazdą według magazynu Time

MILEY CYRUS została najlepiej i najgorzej ubraną gwiazdą według magazynu Time. Kontrowersyjna decyzja!

Miley Cyrus podbiła nie tylko scenę muzyczną i serca swoich fanów, ale dzięki swoim oryginalnym stylizacjom stale pojawia się w magazynach lifestylowych i portalach modowych. Magazyn Time ogłosił listę najlepiej i najgorzej ubranych gwiazd i jak się okazało wokalistka znalazła się w nich obu! Czy słusznie oceńcie sami!

Tagi: miley cyrus, miley cyrus najlepiej ubraną gwiazdą, najlepiej ubrane gwiazdy, time

MILEY CYRUS została najlepiej i najgorzej ubraną gwiazdą według magazynu Time. Kontrowersyjna decyzja!

MILEY CYRUS została najlepiej i najgorzej ubraną gwiazdą według magazynu Time

fot: mat. prasowe

Odważna metamorfoza Miley Cyrus została już zaakceptowana, po słodkiej gwiazdce Disneya nie ma ani śladu, a na scenie pojawia kobieta, która szokuje i epatuje swoją nagością, będącą dla niej środkiem dzięki któremu zaszła tak daleko.

O stylizacjach Miley śmiało możemy powiedzieć, że w większości są kontrowersyjne, jej skąpe body w misie czy czarne sukienki od Versace, które odsłaniają naprawdę dużo to już klasyka w wydaniu gwiazdki. Co prawda zdarzają jej się też udane zestawy jak biały garnitur Versace Versus czy czarna suknia Emilio Pucci.

Ze względu na różnorodność stylu piosenkarki zaskakuje ranking najlepiej i najgorzej ubranych gwiazd ogłoszony przez magazyn Time, w którym Miley znalazła się na obu listach!

Zobacz też: Miley Cyrus opowiada o swojej nowej miłości w Cosmopolitan

Dotychczas tego typu rankingi były dosyć wiarygodne, jednak ten wzbudza wiele kontrowersji. Waszym zdaniem do której kategorii Miley Cyrus pasuje bardziej?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 06.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak naćpana? Rihanna twierdzi, że tak!
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak ...

Miley Cyrus pojawiła się na okładce najnowszego numeru Elle i w sesji zdjęciowej. Jej zdjęcia są jak zawsze nieco dziwne i chyba nie spodobały się Rihannie. Wygląda jak naćpana - napisała Barbadoska na ...

MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa koncertowa Bangerz to porno-show?
MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa ...

Miley Cyrus nie przestaje szokować! Jej najnowsza trasa koncertowa trwa dopiero od tygodnia a już może zostać przerwana z powodu skarg i protestów. Co dzieje się na scenie trasy koncernowej Bangerz?