szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIRANDA KERR w wężowym płaszczu na Paris Fashion Week

MIRANDA KERR w wężowym płaszczu na Paris Fashion Week. Stylizacja modelki to HIT czy KIT?

Miranda Kerr jest jedną z najlepiej ubranych modelek. Ostatnio były już Aniołek Victoria's Secret był częstym gościem na pokazach podczas paryskiego tygodnia mody. Zobaczcie jedną ze stylizacji topmodelki, Waszym zdaniem ten zestaw to HIT czy KIT?

Tagi: Miranda Kerr, paris fashion week, paris fashion week 2013, płaszcz damski

MIRANDA KERR w wężowym płaszczu na Paris Fashion Week. Stylizacja modelki to HIT czy KIT?

MIRANDA KERR w wężowym płaszczu na Paris Fashion Week

fot: BULLS

Miranda Kerr może pochwalić się doskonałym wyczuciem stylu, modelka prezentuje się świetnie nie tylko podczas ważnych wyjść, ale również na co dzień. Doskonałego gustu zazdroszczą modelce fashionistki i blogerki na całym świecie jednocześnie naśladując jej styl. Każdy nawet najprostszy zestaw jest dokładnie przemyślany, dzięki temu wzbudza zainteresowanie i staje się źródłem inspiracji.

Podczas jednego z pokazów na tegorocznym Paris Fashion Week Miranda Kerr pojawiła się w w czarnych spodniach, białej bluzce i balerinach w szpic, które powracają do mody i w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2014 mają szansę stać się prawdziwym hitem.

Najważniejszym elementem zestawu był jasny płaszczyk ze złotymi guzikami. Jedyne co zmieniłybyśmy w tej stylizacji to torebka. Znacznie bardziej pasowałby tu czarny kuferek Givenchy, który modelka ma w swojej szafie.

W wydaniu Mirandy Kerr każdy zestaw prezentuje się dobrze, a jak ocenicie tę stylizację: HIT czy KIT?

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również