szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Seksowna Cara Delevingne na okładce Vogue Japan

MODA JESIEŃ 2013: Seksowna Cara Delevingne na wrześniowej okładce Vogue Japan

Cara Delevingne jest jedną z tych modelek, o których możemy śmiało powiedzieć, że szturmem zdobyły świat mody. Modelkę widzieliśmy już w tak różnych wcieleniach, że już nic nie jest w stanie nas zadziwić. Chociaż trzeba przyznać, ze Cara jako gwiazda Hollywood robi wrażenie!

Tagi: cara delevingne, cara delevingne na okładce, Cara Delevingne vogue, Cara Delevingne vogue 2013, Vogue, vogue japan

MODA JESIEŃ 2013: Seksowna Cara Delevingne na wrześniowej okładce Vogue Japan

Cara Delevingne na wrześniowej okładce Vogue Japan

fot: Vogue

Cara Delevingne na wrześniowej okładce Vogue Japan wciela się w rolę współczesnej Audrey Hepburn, jaką wszyscy doskonale znamy ze Śniadania u Tiffaniego. Modelkę w tak eleganckim wcieleniu mamy okazję oglądać naprawdę rzadko.

Na okładce Cara pozuje w czarnej sukni z fantazyjnym dekoltem, srebrnych bransoletkach i eleganckim makijażu. Największą uwagę przyciąga, mimo seksownego spojrzenia pięknej Brytyjki, jej oryginalna fryzura. Autorem zdjęć jest jeden z najlepszych fotografów świata mody Patrick DeMarchelier, a za stylizację odpowiada George Cortina.

Zobacz: Najsłynniejsze okładki magazynu VOGUE ostatnich lat

Modelka prezentuje się świetnie w tak eleganckim wydaniu, mamy nadzieję, że Carę jako dojrzałą gwiazdę Hollywood będziemy miały okazję częściej oglądać. Okładkę spokojnie możemy dodać do tych najlepszych, chociaż została opublikowana jako pierwsza wrześniowa jeszcze w lipcu!

Autor: MT

Zdjęcia: Vogue

Publikacja: 24.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.