szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne ubrania na lato 2013: Magda Frąckowiak dla Vogue Italia

MODA LATO 2013: Magdalena Frąckowiak zachwyca w Vogue Japan!

Magdalena Frąckowiak i jej zachwycająca sesja dla magazynu Vogue Japan sprawia, że tęsknimy za latem jeszcze bardziej! Zobacz niesamowite zdjęcia polskiej top modelki i poczuj nadchodzące lato 2013!

Tagi: magda frackowiak, Magdalena Frackowiak polskie top modelki, magdalena frąckowiak, magdalena frąckowiak zdjęcia, moda lato 2013, moda na wiosnę 2013, moda wiosna 2013, modna ubrania na wiosnę lato 2013, modne ubrania wiosna lato 2013

MODA LATO 2013: Magdalena Frąckowiak zachwyca w Vogue Japan

Magdalena Frackowiak na zdjęciach Giampaolo Sgura dla Vogue Japan, kwiecień 2013

fot: MODEL PLUS (Facebook: Oficjalny Fanpage)

Moda na lato 2013 nie mogłaby być zaprezentowana piękniej! W numerze Vogue Japan na kwiecień 2013 Magdalena Frackowiak zamienia się w kolorowego, rajskiego ptaka. Sesja zdjęciowa nazwana I'll Be At The Beach (po prostu: Będę na plaży) to szaleństwo intensywnych kolorów, przepych modnych dodatków i prawdziwa apoteoza lata!

Za obiektywem stanął Giampaolo Sgura, ale jesteśmy pewne, że pierwsze skrzypce w tym zachwycającym projekcie odgrywała Anna Dello Russo, która w japońskiej edycji magayznu Vogue jest nie tylko redaktorem i dyrektorem kreatywnym, ale także główną stylistką mody.

Na barwnych fotografiach polska top modelka prezentuje się w dużej (i wyjątkowo licznej!) biżuterii, słomkowych kapeluszach o najrozmaitszych kształtach oraz w zwiewnych, jedwabnych sukienkach. Trudno znaleźć tu dominujący kolor - w szaleństwie barw obowiązuje tylko jedna zasada: musi być intensywnie! Redakcji portalu Glamki.pl najbardziej przypadł do gustu kostium (sukienka?) Kenzo w czerwono-zielony zwierzęcy wzór.

Co łączy blogerkę modową Maff i supermodelkę Magdalenę Frąckowiak?

Zobacz Magdę Frąckowiak w kampanii reklamowej H&M na sezon wiosna lato 2013!

Zobacz Magdalenę Frąckowiak dla Vogue Japan!

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: MODEL PLUS (Facebook: Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 08.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również