szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz kreacje polskich modelek na imprezie Victoria's Secret!

Modelki Victoria's Secret na imprezie po pokazie!

Na tegorocznym pokazie Victoria's Secret królowały Polki. Bieliznę popularnej marki prezentowały aż trzy polskie modelki: Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss i Monika JAC. Zobacz jak prezentowały się na imprezie po pokazie Victoria's Secret!

Tagi: Jac, jagaciak, kasia struss, katarzyna struss, magda frąckowiak, magdalena frąckowiak, monica jagaciak, Monika, victoria's secret

Modelki Victoria's Secret na imprezie po pokazie!

Kasia Struss

fot: Kasia Struss Instagram

Pokaz Victoria's Secret to co roku wielkie wydarzenie. Do Nowego Jorku zjeżdżają wtedy największe gwiazdy muzyki i filmu, a gorące stylizacje modelek wzbudzają zainteresowanie zarówno potencjalnych klientek Victoria's Secret, jak i panów. Trudno się dziwić. Najseksowniejsze dziewczyny świata mody na pokazie, śpiewające gwiazdy (w tym roku m.in. Taylor Swift i Fall Out Boy), a na widowni sławni aktorzy i celebryci.

Zobacz także: POLSKIE MODELKI na VICTORIA'S SECRET 2013! Zobacz jak prezentowały się nasze modelki na wybiegu Aniołków!

Na tegorocznym pokazie mogliśmy podziwiać aż trzy Polki: Kasię Struss, Monikę JAC Jagaciak i Magdalenę Frąckowiak. Wiemy już jak prezentowały się w bieliźnie Victoria's Secret, ale to nie koniec ich stylizacji na ten dzień. Zobaczcie jak wypadły polskie modelki na imprezie po pokazie!

poprzedni
nastepny
Modelki Victoria's Secret na imprezie po pokazie!

Magdalena Frąckowiak

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: Kasia Struss Instagram

Publikacja: 17.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również