szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Nagi Cristiano Ronaldo i Irina Shayk na okładce Vogue'a. Seksowna okładka?

Cristiano Ronaldo pojawił się na okładce hiszpańskiego Vogue'a ze swoją narzeczoną Iriną Shayk. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby piłkarz nie był nagi. Autorem takich zdjęć nie mógł być nikt inny niż Mario Testino!

Tagi: cristiano ronaldo, irina shayk, Vogue, Vogue cristiano ronaldo

Nagi Cristiano Ronaldo i Irina Shayk na okładce Vogue'a. Seksowna okładka?

fot: mat. prasowe

Kim Kardashian i Kanye West zapoczątkowali nowy trend na okładkach magazynu Vogue. Pojawili się jako para zapowiadająca swój ślub i wywołali niemałe kontrowersje, które dotyczyły głównie decyzji Anny Wintour. Minął miesiąc a my mamy kolejną zakochaną parę na okładce, tym razem hiszpańskiej biblii mody.

Cristiano Ronaldo i Irina Shayk spotykają się już od ponad czterech lat. W tym czasie modelka pojawiła się w wielu kampaniach, a piłkarz dowiedział się, że ma syna z poprzedniego związku.

Zobacz też Polskie modelki na okładkach VOGUE 2013 >>>>

Na okładce hiszpańskiego Vogue'a modelka pojawia się w białej sukni, przypominającej suknię ślubną, a piłkarz prezentuje się... nago. Za obiektywem znalazł się Mario Testino. Czyżby symboliczna sesja była zapowiedzią ślubu piłkarza z modelką? Myślicie, że pójdą w ślady Kim i Kanye'go?

poprzedni
nastepny
vogue 1
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 21.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również