szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Najlepsze stylizacje Kate Middleton: Jak ubiera się ikona stylu?

Kate Middleton to nie tylko jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie, ale też znakomita inspiracja dla każdej z nas. Ubrania Kate są proste, a jej styl łatwo naśladować. Zobacz najlepsze stylizacje Kate Middleton i spróbuj zostać ikoną stylu!

Tagi: ikony stylu, kate middleton, Kate Middleton fryzura, kate middleton styl, kate middleton sukienki

Najlepsze stylizacje Kate Middleton: Jak ubiera się ikona stylu?

Styl Kate Middleton podziwiają kobiety na całym świecie. Trudno się dziwić - księżna udowadnia, że mniej znaczy więcej, a sukienki z sieciówek mogą wyglądać równie dobrze jak te, od światowej sławy projektantów. Jakie są składniki stylu Kate Middleton? Wybraliśmy jej najlepsze stylizacje i postanowiliśmy wyciągnąć kilka wniosków, które przydadzą się każdej aspirującej damie!

Kate najczęściej wybiera sukienki w żywych barwach i o dość prostych krojach. Rzadko widzimy ją w czerni, częściej to promienne żółcie, ciepłe pastele (zielenie, kremy, róże) czy czerwień. Kate wspaniale prezentuje się także w bieli, ale to barwne kreacje podziwiamy na niej najczęściej.

Jeśli chodzi o kroje, widać, że ulubionym fasonem Księżnej jest sukienka o lekko rozkloszowanym dole, podkreślonej talii i dość obcisłej górze z niewielkim dekoltem. Kate chętnie wybiera szmizjerki i sukienki z baskinką. To doskonałe rozwiązanie przy jej figurze - Middleton ma wąskie biodra i mało kobiecą sylwetkę, która dopiero podkreślona w talii nabiera pięknego kształtu klepsydry.

PRZECZYTAJ TEŻ: 25 legendarnych stylizacji, które przeszły do historii >>>

Zobaczcie najlepsze stylizacje Kate Middleton! Którą z nich najchętniej byście wykorzystały?

poprzedni
nastepny
Najlepsze stylizacje Kate Middleton: Jak ubiera się ikona stylu?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 07.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również