szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd: Panny młode, które wciąż zachwycają!

Szukasz wspaniałej sukni ślubnej albo po prostu uwielbiasz oglądać śluby gwiazd? Przygotowałyśmy dla Ciebie zestawienie najpiękniejszych kreacji ślubnych gwiazd. Zobacz śluby i suknie, o których długo będziemy pamiętać!

Tagi: moda ślubna 2014, suknie ślubne, suknie ślubne gwiazd, ślub, śluby gwiazd

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd: Panny Młode, które wciąż zachwycają!

Uwielbiamy śluby gwiazd! Wspaniałe suknie ślubne od najlepszych projektantów, piękne panny młode, ich przystojni mężowie, ceremonie dopracowane w najdrobniejszym szczególe, a do tego radość, że historia naszej ulubionej pary kończy się tak pięknie - która z nas tego nie lubi? Szukając wymarzonej sukni ślubnej warto przyjrzeć się tym, które wybierają gwiazdy - to świetna inspiracja, którą warto wykorzystać!

Suknia ślubna to dla każdej kobiety jeden z najważniejszych elementów ślubu - od dziecka dopracowujemy jej projekt, wiemy, jak powinna wyglądać, a kiedy już znajdziemy tę jedyną, często nie potrafimy ukryć wzruszenia. Gwiazdy mają trochę łatwiej - współpracują z projektantami, którzy chcą spełnić ich najdrobniejszy kaprys, bo przecież o ich ślubie mówią wszyscy i każdy projektant wie, że lepszej reklamy nie zapewni sobie za żadne pieniądze. Kiedy nadchodzi dzień ślubu, panną młodą zachwycają się media, a jej suknia ślubna znajduje się na okładkach magazynów dla pań na całym świecie.

Pamiętacie suknię Kate Middleton z 2.5 metrowym trenem? Kto nie pamięta! To zdecydowanie najpiękniejsza kreacja, jaką widziałyśmy w ostatnim czasie, ale nie tylko ona nas zachwyciła. Wielowarstwowe fale od Violi Piekut, które wybrała Agnieszka Popielewicz, jedwabie i śnieżnobiała satyna od Macieja Zienia na Annie Lewandowskiej czy różowa kreacja Jessiki Biel, są bardziej skromne, ale nie mniej oszałamiające.

Sprawdź też: Jak dobrać wymarzoną suknię ślubną? Moda ślubna Violi Piekut >>>

Zobaczcie najpiekniejsze suknie ślubne gwiazd! Macie wśród nich swoją faworytkę?

poprzedni
nastepny
Kim Kardashian

Kim Kardashian

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 22.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
SUKNIE ŚLUBNE: Vera Wang kolekcja White jesień zima 2014/2015. Suknie ślubne w stylu boho!
SUKNIE ŚLUBNE: Vera Wang kolekcja White ...

Vera Wang zaprezentowała kolekcję sukien ślubnych White na sezon jesień zima 2014/2015. Projektantka tym razem oprócz wprowadzenia do kolekcji różu zdecydowała się na inspiracje stylem boho. Jak oceniacie najnowsze projekty sukien ...