szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn C. Seksowny Jaime Lannister z Gry o tron!

Nikolaj Coster-Waldau czyli serialowy Jamie Lannister uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Ostatnio gwiazda serialu Gra o tron coraz częściej pojawia się na okładkach magazynów. Zobaczcie jak Nikolaj wypadł najnowszej sesji!

Tagi: gra o tron, jamie lannister, Nikolaj Coster-Waldau, Nikolaj Coster-Waldau jamie lannister

Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn C. Seksowny Jaime Lannister z Gry o tron!

fot: mat. prasowe

Serial Gra o tron cieszy się ogromną popularnością. I zajmuje drugie miejsce jako najlepszy serial wszech czasów, tuż za Rodziną Soprano. Finał trzeciego sezonu na HBO obejrzało prawie 6 milionów widzów, a przed nami kolejny sezon sagi George'a Martina.

Zobacz też GRA O TRON. Będą kolejne sezony kultowego serialu. Powstanie 5. i 6. seria! >>>>

Dzięki temu, że film stał się aż tak popularny, jego aktorzy nie tylko stali się rozpoznawani, ale trafiają na okładki popularnych magazynów i coraz częściej pojawiają się na czerwonym dywanie.

Jedną z gwiazd, które zasługują na szczególną uwagę jest Nikolaj Coster-Waldau, czyli serialowy Jamie Lannister. Co prawda w serialu nie wygląda aż tak korzystnie, ale już teraz zbiera tytuły najprzystojniejszego aktora.

Zobacz też GRA O TRON drugim najchętniej oglądanym serialem wszech czasów. 
Show zdetronizował CZYSTĄ KREW! >>>>

Ostatnio Nikolaj pojawił się w sesji dla Magazynu C, prezentując się w eleganckich, casualowych i plażowych stylizacjach. Trzeba przyznać, że prezentuje się doskonale!

poprzedni
nastepny
gra o tron 1
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 05.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron wyproszona z poczekalni dla business klasy!
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron ...

British Airways nie wpuściło nieletniej Maisie Williams do VIP-owskiej poczekalni! Kierownictwo obawiało się, że 17-letnia gwiazda Gry o tron wykorzysta dostęp do nielegalnych używek. Sprawdź, dlaczego Maisie musiała wynieść się do zwykłej ...

GRA O TRON. Będą kolejne sezony kultowego serialu. Powstanie 5. i 6. seria!
GRA O TRON. Będą kolejne sezony ...

Gra o Tron nie zniknie z ekranów. Będą kolejne sezony Gry o Tron. Stacja HBO, po sukcesie pierwszego odcinka czwartej serii, już zapowiedziała produkcję kolejnych sezonów. Podobno Gra o Tron będzie miała ...

GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec a aktorstwem!
GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec ...

Gra o Tron bije rekordy popularności. Aktorzy Gry o Tron są zatem szczególnie narażeni na ekspansję fanów. Jack Gleeson, odtwórca jednej z najbardziej okrutnych i nielubianych postaci serialu, Joffreya Baratheona zdradził, że ...