szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Nowojorski fashion week oczami polskich topmodelek Magdaleny Jasek i Magdy Salamon!

Polskie modelki podbijają świat mody. Na nowojorskim fashion weeku mogliśmy zobaczyć na wybiegu dwie polki: Magdalenę Jasek i Maję Salamon. Zobaczcie New York Fashion Week oczami polskich modelek!

Tagi: fashion week 2014, magdalena jasek, new york fashion week, polskie modelki fashion week

Nowojorski fashion week oczami polskich topmodelek Magdaleny Jasek i Magdy Salamon!

fot: mat. prasowe

Polskie modelki podbijają świat mody. Oczywiście nie chodzi nam tylko o Anję Rubik czy Małgosię Belę, które na pokazach występują gościnnie, a okładki z ich twarzami zdobią ogromną ilość pism modowych. Tym razem sprawdzimy jak modelki widzą jeden z najbardziej prestiżowych tygodni mody.

O swoich wrażeniach opowiadają: Magdalena Jasek i Maja Salamon.  W trakcie nowojorskiego tygodnia mody modelki są bardzo zbiegane, jednak nie rywalizują ze sobą głównie dzięki temu, że współpracują z dwoma różnymi agencjami. Często spotykają się na castingach, a o sobie mówią polska mafia.

Modelki mają po kilka pokazów dziennie. Jak się okazuje terminy są ustalone dużo wcześniej, jednak plan na kolejny dzień jest ustalany na ostatnią chwilę, ciągle przychodzą smsy, że coś się zmienia - mówi Magdalena Jasek. Zdarza się, że o północy dowiadują się, że mają przymiarki i 6 rano. Zwariowany czas pracy to cena, którą płaci się za spełnianie marzeń.

Zobacz też najnowsze newsy ze świata mody >>>>

mat. video / x news

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 02.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...