szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wybierz najlepiej ubraną gwiazdę!

OSCARY 2013: Najpiękniejsze kreacje z rozdania Oscarów 2013!

Oscary 2013 już za nami! Teraz przyszła pora na ocenę oscarowych kreacji aktorek, które pojawiły się na czerwonym dywanie. Glamki.pl postanowiły wybrać osiem najbardziej zachwycających kreacji. Suknie, które wzbudziły niemałe zainteresowanie mediów miały na sobie m.in. Jennifer Lawrence, Charlize Theron, Amy Adams i Nicole Kidman. Waszym zadaniem jest wybranie tej najpiękniejszej kreacji z gali rozdania nagród Oscary 2013!

Tagi: catherine zeta-jones, charlize theron, Gala wręczenia Oscarów 2013, jennifer aniston, jennifer lawrence, kristen stewart, kto dostał oscara, nicole kidman, oscary 2013, oscary 2013 kto wygrał, Oscary 2013amy adams, reese witherspoon

poprzedni
następny
OSCARY 2013: Najpiękniejsze kreacje z rozdania Oscarów 2013!

Jennifer Lawrence, zdobywczyni statuetki za najlepszą rolę pierwszoplanową, powinna także zdobyć Oscara za najpiękniejszą suknię. Odbierając nagrodę co prawda aktorka potknęła się na schodach, ale czego się nie robi, żeby wyglądać olśniewająco. Przepiękna kreacja pochodzi na najnowszej kolekcji Christian Dior Haute Couture. Jennifer dobrała do kreacji buty Briana Atwooda, kopertówkę Rogera Vivera i biżuterię marki Chopard. A wam podobała się ta stylizacja Jennifer Lawrence?

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja: