szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sklep Louis Vuitton w Warszawie: gwiazdy, które pojawiły się na uroczystym otwarciu butiku. Louis Vuitton w Polsce otwarty! Zobaczcie które gwiazdy zaproszono na to wielkie wydarzenie

Otwarcie butiku Louis Vuitton w Polsce: zobacz naszą fotorelację! Gwiazdy na otwarciu pierwszego sklepu Vuittona

Otwarcie luksusowego sklepu Louis Vuitton w Warszawie to ważne wydarzenie dla polskiego świata mody, który był wspaniale reprezentowany podczas inauguracyjnego coctail party. Supermodelki, czołowi projektanci, blogerki modowe oraz znane gwiazdy. Zobacz naszą fotorelację i sprawdź kto pojawił się na uroczystym otwarciu butiku Louis Vuitton!

Tagi: butik louis vuitton warszawa, kolekcja Louis Vuitton, louis vitton warszawa, louis vuitton, louis vuitton w warszawie, louis vuitton warszawa adres, lv, otwarcie butiku louis vuitton, otwarcie butiku louis vuitton gwiazdy, otwarcie sklepu luis vuitton

Butik Louis Vuitton w Warszawie: gwiazdy na uroczystym otwarciu sklepu

Modelka Magdalena Frąckowiak

fot: Kalbar

Pierwszy butik Louis Vuitton w Polsce podziwiała śmietanka polskiego świata mody. Wśród zaproszonych gości dostrzec można było projektantów: Gosię Baczyńską, Joannę Klimas, Agnieszkę Maciejak, Łukasza Jamioła, duet Bohoboco, Ewelinę Kustrę, a także supermodelki: Zuzannę Bijoch i Magdalenę Frąckowiak. W luksusowych wnętrzach sklepu pojawiły się także blogerki modowe znane z utrakobiecego stylu: Kasia Tusk (Make Life Easier), Karolina Gliniecka (Charlize Mystery) oraz Weronika Załazińska (Raspberry And Red).

Zobacz wnętrze luksusowego butiku Louis Vuitton w Warszawie! >>

Magdalena Frąckowiak zaprezentowała się w nowo otwartym butiku ubrana od stóp do głów w Louis Vuitton. Polska top modelka współpracuje od francuskim domem mody już od wielu lat - aż trzy razy otwierała pokazy Louis Vuitton, a swoją twarzą reklamowała linię torebek LV Monogram Idylle na sezon wiosna lato 2010.

Zapytaliśmy Magdę o pierwsze skojarzenia ze słowami Louis VuittonLuksus, jakość, kultowe brązowe torebki z monogramem LV - odpowiedziała jednym tchem.

Czy tak ekskluzywna marka ma szansę osiągnąć sukces w Polsce? W naszym kraju, który dopiero uczy się mody, jest to marka już na tyle popularna i rozpoznawalna, że klient przyjmie ją z otwartymi ramionami - mówił projektant Łukasz Jemioł.

Katarzyna Sokołowska zapewniła nas: Jesteśmy w centrum Europy! W stolicy kraju, który zachwyca się modą. Polki kochają modę! Reżyserka pokazów mody, a także jurorka w programie Top Model. Zostań modelką, na eleganckie coctail party wybrała oryginalną kreację projektu Bohoboco oraz piękne szpilki Valentino.

Zobacz stylizacje pozostałych gwiazd uroczystego otwarcia butiku Louis Vuitton w Warszawie!

poprzedni
nastepny
Butik Louis Vuitton w Warszawie: gwiazdy na uroczystym otwarciu sklepu

Modelka Magdalena Frąckowiak

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 14.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka LOUIS VUITTON znika spod Kremla!
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka ...

Louis Vuitton niechciany w Moskwie! Walizka Louis Vuitton znika spod Kremla. Gigantyczna walizka światowej marki, która stanęła na Placu Czerwonym wywołała społeczną i polityczną burzę. Rosjanie uznali, że Louis Vuitton nie pasuje ...