szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

PARIS HILTON znów bez bielizny! Celebrytka pokazała za dużo?

Paris Hilton znów szokuje! Celebrytka pojawiła się na jednej z imprez w różowej sukni z głębokim rozcięciem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Paris nie założyła bielizny i figlarnie rozchylała swoją suknię. Stylizacja celebrytki to HIT czy KIT?

Tagi: paris hilton, PARIS HILTON bez bielizny, PARIS HILTON bez majtek, paris hilton nago

PARIS HILTON znów bez bielizny! Celebrytka pokazała za dużo?

fot: BULLS

Paris Hilton w ostatnim czasie zmieniła styl imprezowiczki i krótkie sukienki zamieniła na zwiewne i dziewczęce modele. Ta metamorfoza nie trwała jednak długo i celebrytka powróciła do swoich korzeni, pojawiając się na jednej z ostatnich imprez w różowej sukni z diademem na głowie!

Co prawda stylizacja nie należy do najgustowniejszych, ale wszyscy zdążyli poznać już styl Paris Hilton, więc zestaw w kolorze różu nikogo nie dziwi. Zaskakuje jednak fakt, że celebrytka pojawiła się bez bielizny, dodatkowo eksponując swoją pachwinę przez odsłanianie sukni. Prezentowanie nóg w ten sposób wprowadziła Angelina Jolie, jednak w wydaniu aktorki było to bardziej eleganckie.

Zobacz też najnowsze stylizacje Paris Hilton >>>>

Waszym zdaniem stylizacja Paris Hilton to HIT czy KIT?

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
PARIS HILTON w rockowej sesji TERRY'EGO RICHARDSONA. Powrót królowej kiczu na salony?
PARIS HILTON w rockowej sesji TERRY'EGO ...

Paris Hilton nie daje o sobie zapomnieć! Po krótkiej przerwie dziedziczka fortuny Hiltonów powraca do świata show biznesu. Kilka dni temy Paris pojawiła się w studiu kontrowersyjnego fotografa Terry'ego Richardsona. Mamy ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...